Merve Perk Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Salon Tuğba Gelinlik
80

Gaziosmanpaşa

Salon Tuğba Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim
Büşra Tezel Modaevi
78 7

Bayrampaşa

Büşra Tezel Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Derya Modaevi
25 8

Esenyurt

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz hayatınızın en güzel günü yaklaşıyor ve siz henüz hayallerinizdeki gelinliği bulamadıysanız size harika bir haberimiz var. Çünkü hayallerinizdeki gelinliğin adresi Merve Perk Gelinlik!

Birbirinden güzel gelinlik modellerimizle şimdiye kadar birçok müstakbel gelinin hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Merve Perk Gelinlik olarak müşterilerimizin iyi referanslarından aldığımız güçle ve moda tutkumuzla ilerlemeye devam ediyoruz. Alanında uzman modacılarımızla sektörde kendimizi devamlı ileri taşımayı hedefliyoruz. Bunun için her gelinliğimizde büyük bir özenle çalışıyor ve sektördeki son trendleri yakından takip ediyoruz.

Bizi tercih eden her gelinin özel olduğunu hissettirecek tasarımlarla hizmet veriyoruz. Bunun için gelinlik sektöründeki bilindik sınırların ötesine geçiyoruz. Fark yaratan bir hizmet sunuyor, sıra dışı tasarımlarla özgün gelinlik modelleri üretiyoruz.

Her gelini hayallerindeki gelinlikle mağazamızdan uğurlamak için, oldukça geniş bir ürün çeşitliliğiyle hizmet veriyoruz. Gelinlik seçiminde vücut yapısından, düğün mekanınıza kadar pek çok faktör etkilidir. Biz özel ölçü kalıplarımız sayesinde her vücut tipindeki müstakbel geline kusursuz bir şekilde oturacak gelinliklerle hizmet veriyoruz. Balık model, prenses model, Helenistik tarzdaki gelinlikler gibi her tarza uygun gelinliği mağazamızdan bulabiliyorsunuz. Hazır modellerimizin her birinde, en kaliteli kumaşlarla ve dantellerle hizmet veriyoruz.

Merve Perk Gelinlik olarak her detayıyla size özel, tamamen sizin için tasarlanmış bir gelinlik isterseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de veriyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde öncelikle sizin hayalinizdeki gelinliği detaylarıyla dinliyor ve dikimin her aşamasında sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Gelinliklerinizi hazırlarken düğün mekanınıza uygun kumaş seçiminden, koseptinize uygun detaylara kadar her şeyi incelikle düşünüyoruz.

Siz de kusursuz bir gelinliğin içinde düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Merve Perk Gelinlik Fatih gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Merve Perk

  • Adres: Sultanhamam Meydanı Sakaçeşme Sok. Mesadethan Kat:3 Eminönü/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.