Gülşah Karataş Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Beylikdüzü, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Vipgelinlik
385 7 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model
Bridelymade
164 11

Şişli

Bridelymade

2 hafta
Özel Dikim
Yase Gelinlik
25 10

Bakırköy

Yase Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor ve kendi alanımız olan özel gün kostümleri üzerine hizmet veriyoruz. Gülşah Karataş Gelinlik ismi ile açtığımız mağazamızda hem ürünlerimizi sergiliyor hem de atölye bölümümüz sayesinde üretimlerimizi de yapabiliyoruz. Burası Beylikdüzü ilçemizin Cumhuriyet semtinde merkezi bir konumda ve başta ilçemiz olmak üzere şehrin pek çok bölgesinden kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Mağazamızda işini severek ve özenle yapan butik bir ekibe sahibiz. Hepimiz kendi alanında uzman profesyonelleriz ve müşterilerimize her zaman güler yüz ve samimiyetle yaklaşıyoruz. Gelinlikler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimi elbiseleri, kınalıklar, bindallılar, kaftanlar, mezuniyet balosu elbiseleri ve özel günler için abiyeler dikebiliyoruz.

Gelinlikler özelinde konuşmak gerekirse her zevk ve bütçeden çiftimize hitap edebildiğimi geniş bir yelpazeye sahibiz. Yılın modasına uygun her kesimden hazır modellerimiz çok çeşitli. Gelinlerimiz gelip deneyerek rahatça kararlarını verebiliyorlar ve onlara gerekli önerilerle tavsiyelerde bulunarak yönlendiriyoruz. Özel dikim konusunda da bir hayli tecrübeliyiz ve gelinlerimize yepyeni tasarımlar yapabilmekle birlikte, varsa diledikleri modeli de aynı şekilde dikebiliyoruz.

Müşterilerimizle en iyi şekilde ilgilenmek, ihtiyaç duyacakları ilgiyi göstermeye yetecek süreyi verebilmek için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Özellikle de yoğun düğün sezonlarında fazla talepten dolayı bu konuya oldukça özen gösteriyoruz. Ön görüşmeler ve mağaza ziyareti yapıp modellerimizi denemek isterseniz randevu almanızı rica ederiz.

Beylikdüzü gelinlik moda evleri arasında sizi anlayacak, tüm isteklerinizi harfiyen yerine getirecek ve bunu yaparken de size sonsuz güven verecek bir tecrübeye kendinizi emanet etmek isterseniz doğru yerdesiniz. Bizimle tanışmak ve sizin için neler yapabiliriz görmek için mağazamızı ziyaret etmek isterseniz yapmanız gereken basit. Randevu almak için hemen şimdi sağda bulunan formu eksiksiz doldurup alttaki butona tıklayın!

İletişim

Gülşah Karataş

  • Adres: Cumhuriyet, 1985. Sk No:12, 34515 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!