İsmina Modaevi

E-posta Gönder

İsmina Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İsmina Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

İsmina Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

İsmina Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

İsmina Modaevi Hakkında

Tarzınızı en çok yansıtan gelinliğe sahip olmak mı istiyorsunuz? Fatih gelinlikçileri arasında yer alan İsmina Modaevi olarak düğün hazırlıklarının seçimi zor ve kararsızlık yaşanan kısmı olan gelinlik seçiminde sizi birbirinden farklı tarz ve modelde seçeneklerimizle buluşturuyoruz. Özgün tasarım ve hazır gelinlik modellerimizle kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Karar aşamanızda ve hazırlık sürecinizde sizinle tecrübemizi paylaşıyor ve gelinlik seçiminizle ilgili danışmanlık yapıyoruz. Kendi gelinliğinizi yaratmak istiyor veya katalogtan gördünüz bir modelin aynısını düşlüyorsanız özel dikim hizmetimizle istediğiniz gelinliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gelinlik modelini belirlerken birçok detayı göz önünde bulunduruyoruz. Düğün mekânınız kır bahçesi, deniz kenarı ve açık alan bir restoran ise rahat hareket edebileceğiniz, terletmeyen şifon gelinlik modellerimizden öneriyoruz. Düğün salonunda, otellerde ve kapalı alanda bir düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz ise sert kumaştan tasarladığımız gelinlikleri öneriyoruz.

Gelinliğinizin modelini seçtikten sonra duvak seçeneklerimizi beğeninize sunuyoruz. Gelinliğinizin işlemeli bir model ise sade duvak, abartıdan uzak sade bir model ise işlemeli duvakları tercih etmenizi öneriyoruz. Modaevimizde taç modelleri başta olmak üzere saç aksesuarımız da bulunuyor.

Nişan elbisesi, kına gecelerinde tercih edilen kırmızı kabarık abiyeler, kaftan ve bindallı hizmeti de veriyoruz. Bütün özel anlarınızda sizi kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz. Nişan elbisesi olarak kısa çok kabarık olmayan dantelli abiye modellerimiz ve otelde, balo salonunda tercih edilen nişan kıyafetlerinde de kabarık nişan modellerimizden tercih edebilirsiniz.

İsmina Moda Evi olarak kadınların tercih ettiği adreslerden biri olma özelliğimiz bulunuyor. Siz de özel günlerinizde kusursuz bir görünüme ulaşmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilir, modellerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yavuz Selim Mah. No:100 Galeri Ülkü Pasajı Kat:3 No:514 Fatih İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İsmina Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.