İğne İplik Moda Nişantaşı

38

E-posta Gönder

0212 963 0357

1 yorum

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Gelinlikçi modelleri

Balık Kesim Gelinlikler

Balık Kesim Gelinlikler

6 model

Düz Kesim Gelinlikler

Düz Kesim Gelinlikler

25 model

Sade Gelinlikler

Sade Gelinlikler

8 model

Görkemli Gelinlikler

Görkemli Gelinlikler

7 model

V Yaka Gelinlikler

V Yaka Gelinlikler

22 model

Straplez Gelinlikler

Straplez Gelinlikler

6 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

19 model

Modern Gelinlikler

Modern Gelinlikler

11 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

38 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi

Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor, gelinlikler başta olmak üzere özel gün kıyafetleri üretiyoruz. Kendi ürünlerini tasarlayan üretici bir firma olarak çok yönlü hizmetler sunuyoruz. Bugün 3.500 metrekarelik kapalı üretim alanımızda, kendi koleksiyonlarımızı hayata geçiriyoruz. İğne İplik Moda ailesi olarak Türkiye sınırlarını aşıp dünya çapında da hizmet veriyoruz.

Her birinde markamızı yansıtan hizmetleri aynı kalite standartlarında sunduğumuz 10 ayrı şubemiz ve koleksiyonlarımızı satan çok sayıda bayimiz bulunuyor. İğne İplik Modaevi İstanbul Nişantaşı başta olmak üzere 7 tane İstanbul’da, 2 tane İzmir’de be bir tane de Bursa’da mağazamız bulunuyor. Yurt dışında ise Almanya ve İran’da birer tane şubemiz mevcut.
Deneyim 1996 yılında kurulduğumuz günden beri evlenecek çiftlere gelinlik ve damatlıklar konusunda markamızı yansıtan bir hizmet veriyoruz. Dünya üzerindeki 5 kıtada 20’den fazla ülkeye ihracat yapıyor; farklı kültür, zevk ve tarzlara hitap eden tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Mağaza ve atölyelerimizde stilistlik, satış danışmanlığı, dikiş ve tasarım alanlarında çalışan uzman bir ekibimiz bulunuyor.
Hizmetler İğne İplik Moda olarak yılda iki kez kendi koleksiyonlarımızı piyasaya çıkarıyoruz. Esnek üretim hattımız sayesinde hem koleksiyon modelleri hem de kişiye özel tasarımlar üretebiliyoruz.

-Tercihini özel dikimden yana kullananlar için tasarımı yaklaşık 3 provada teslim ediyoruz.
-Hazır model isteyenlere ise mağazamızdaki gelinliklerden tarz ve vücut tiplerine uygun olanlarını denemelerinde yardımcı oluyoruz.
-Gelinlerimize satın alma veya kiralama opsiyonu sunuyoruz.
Tasarım / Tarz Her yılın modasına uygun ve farklı tarzlara hitap eden modeller dizayn ediyoruz. Genellikle sadeliğiyle göz dolduran ama bir o kadar da cesur ve modern konseptler tercih ediyoruz. Etek tiplerinde çoğunlukla balık, A ve düz kesim kullanıyoruz. Üst kısım için ise; ince askılı, kayık, düşük omuz, tek omuz ve U yakaları sıklıkla tasarıma dahil ediyoruz.
Ek Hizmetler Aksesuar olarak gelinliğin tarzına uygun işlemeli veya sade tülden duvaklar, eldiven ve gelin kesesi de üretiyoruz. Dileyenlere farklı renk ve tasarım seçenekleri ile gelin buketlerimizi de sunabiliyoruz. Ayrıca nikah töreni elbiseleri, after party veya kokteyl minileri de tasarlıyoruz. Gelinliklerin yanı sıra nişanlık ve abiyeler ile papyonundan gömleğine, kuşağından ceketine kadar özendiğimiz damatlıklar üretiyoruz.
Dünyanın farklı yerlerindeki şubelerimizde verdiğimiz profesyonel kalitedeki hizmet sayesinde her gelinin hayalini süsleyen “o gelinliği” bulmasına yardımcı oluyoruz. Bunun için alanında deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımızın bulunduğu İğne İplik Nişantaşı şubemize sizi bekliyoruz. Yandaki formu doldurarak veya numaramızı tuşlayarak bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Gelinlik ve damatlıklara dair oluşturduğumuz kampanyaları kaçırmamak için acele edin!

İletişim

İğne İplik Moda Nişantaşı

İğne İplik Moda Nişantaşı Yol Haritası

İğne İplik Moda Nişantaşı Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


O&A

Oya & Ahmet

Düğün Tarihi: 12.08.2020

Samimi davranışlarıyla ve ilgileriyle tüm stresimden uzaklaştığım bir gelinlikçi oldu. aslı hanım ve ekibinin desteğiyle harika bir gelinliğim oldu. herkes tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!