Hüma Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Hüma Gelinlik Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

A Kesim Gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

6 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

7 model

Tül Gelinlikler

Tül Gelinlikler

5 model

Taş İşlemeli Gelinlikler

Taş İşlemeli Gelinlikler

6 model

Sırt Dekolteli Gelinlikler

Sırt Dekolteli Gelinlikler

6 model

Uzun Gelinlikler

Uzun Gelinlikler

9 model

Askılı Gelinlikler

Askılı Gelinlikler

5 model

Kırık Beyaz Gelinlikler

Kırık Beyaz Gelinlikler

9 model

Kiralık Gelinlikler

Kiralık Gelinlikler

9 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

9 model

Hüma Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Hüma Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Hüma Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Hüma Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Kabarık, gösterişli, A kesim, prenses.. gelinimizin zevki üzerine istenilen tasarımı yapabiliriz.

Hüma Gelinlik Hakkında

Moda ve özel gün kostümleri alanında hizmet vermek amacıyla Hüma Kaftan isimli markamızı kurduk. Tekirdağ’da başladığımız işimizde kısa sürede kendimizi ispat ettik ve güzel başarılar elde ettik. Daha sonra marka olarak gelişip yaptığımız çalışmalarla ünümüzü şehir dışına da yaydık. Büyük bir yatırımla İstanbul’da da faaliyet göstermeye başladık ve Ümraniye gelinlik moda evleri arasında yerimizi aldık.

Deneyim

2013 yılında işe kına gecesi organizasyonlarında giyilmek üzere kaftan üretimi yapmakla başladık. Uzun zamandır aldığımız geri bildirimler ile gelinlerimizin isteklerine kayıtsız kalamayarak, bilgi birikimi ve tecrübelerimizi gelinlik alanında da kullanmaya karar verdik. 2020 yılının sonlarında hazırlıklarımızı tamamlayarak Hüma Gelinlik adı ile düğünler ile nikahlar için de gelinlerimizin yanında olmaya başladık.

Bu denli hızlı gelişmemiz ve farklı faaliyet kollarında hizmet vermemiz sonucu Hüma Gelinlik ve Kaftan olarak ailemiz de büyümeye başladı. İlk günden beri her zaman işini severek yapan deneyimli bir ekibe sahip olduk. Bugün de büyük ekibimizdeki tasarımcı, stilist, terzi, işlemeci ve ütücü olarak görev yapan herkes eğitimli ve profesyonel.

Hizmetler

Hüma Gelinlik olarak her yılın modasına uygun kendi vizyonumuzu da yansıttığımız koleksiyonlar çıkarıyoruz. Gelinliğin dizaynına uyacak en kaliteli kumaş ve dantelleri seçip tüm elbiseleri tamamen elde dikiyoruz. Gelinlere vücut tiplerine en uygun modelleri sunup karar verdiklerinde maksimum 3 provada ölçülerine göre tadilatını yapıyoruz. Çift dilerse gelinliği kiralama opsiyonu da sunuyoruz.

Tasarım / Tarz

Gelinliklerimizi tarz anlamında zarifliği kadar gösterişli de olan tasarımlar olarak değerlendiriyoruz. Genellikle kabarık şekilde A model veya prenses model kesimler tercih ediyoruz. Kendiliğinden işlemeli, parlak veya sade kumaşlara uygun duvak veya taç gibi aksesuarlar da tasarlıyoruz. İp askılı, hakim yaka, göğüsten veya sırttan dekolte, truvakar veya uzun kol detaylarını sıklıkla tercih ediyoruz.

Ek Hizmetler

Firmamız kurulduğundan beri üretimini yaptığımız kaftanlarımızdan da söz etmek isteriz. Kına gecelerinin vazgeçilmezi kaftanları farklı zevklere uygun konseptlerde ince ayrıntılarıyla tasarlıyoruz. Osmanlı, Hint veya modern tarzlarda birbirinden gösterişli özel dizaynlar hazırlıyor, kostümleri yine baştan aşağı elle dikiyoruz. Tek veya çoklu renk seçenekleri ile sunduğumuz kaftanların yanında sultan tacı ve kolyelerini de veriyoruz.

Her yıl hummalı hazırlıklar sonucunda kendi koleksiyonlarını üreten büyük ve tecrübeli bir firmayı tercih etmek isterseniz ekip olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Sayfa üzerindeki numaradan veya yandaki formu doldurarak bize ulaşırsanız kolayca randevu alabilirsiniz. Kampanya ve dönemlik indirimlerden faydalanmak için acele edin! Birbirinden özel tasarımlarla Hüma Kaftan Ümraniye’de sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Finans Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Sütçü İmam Cd. No:76 Namık Kemal, 34762 Ümraniye/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hüma Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.