Hüma Gelinlik

9

E-posta Gönder

0216 706 2043

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Kiralama

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Gelinlikçi modelleri

A Kesim Gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

6 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

7 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

9 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Kabarık, gösterişli, A kesim, prenses.. gelinimizin zevki üzerine istenilen tasarımı yapabiliriz.

Hakkında

Moda ve özel gün kostümleri alanında hizmet vermek amacıyla Hüma Kaftan isimli markamızı kurduk. Tekirdağ’da başladığımız işimizde kısa sürede kendimizi ispat ettik ve güzel başarılar elde ettik. Daha sonra marka olarak gelişip yaptığımız çalışmalarla ünümüzü şehir dışına da yaydık. Büyük bir yatırımla İstanbul’da da faaliyet göstermeye başladık ve Ümraniye gelinlik moda evleri arasında yerimizi aldık.
Deneyim 2013 yılında işe kına gecesi organizasyonlarında giyilmek üzere kaftan üretimi yapmakla başladık. Uzun zamandır aldığımız geri bildirimler ile gelinlerimizin isteklerine kayıtsız kalamayarak, bilgi birikimi ve tecrübelerimizi gelinlik alanında da kullanmaya karar verdik. 2020 yılının sonlarında hazırlıklarımızı tamamlayarak Hüma Gelinlik adı ile düğünler ile nikahlar için de gelinlerimizin yanında olmaya başladık.

Bu denli hızlı gelişmemiz ve farklı faaliyet kollarında hizmet vermemiz sonucu Hüma Gelinlik ve Kaftan olarak ailemiz de büyümeye başladı. İlk günden beri her zaman işini severek yapan deneyimli bir ekibe sahip olduk. Bugün de büyük ekibimizdeki tasarımcı, stilist, terzi, işlemeci ve ütücü olarak görev yapan herkes eğitimli ve profesyonel.
Hizmetler Hüma Gelinlik olarak her yılın modasına uygun kendi vizyonumuzu da yansıttığımız koleksiyonlar çıkarıyoruz. Gelinliğin dizaynına uyacak en kaliteli kumaş ve dantelleri seçip tüm elbiseleri tamamen elde dikiyoruz. Gelinlere vücut tiplerine en uygun modelleri sunup karar verdiklerinde maksimum 3 provada ölçülerine göre tadilatını yapıyoruz. Çift dilerse gelinliği kiralama opsiyonu da sunuyoruz.
Tasarım / Tarz Gelinliklerimizi tarz anlamında zarifliği kadar gösterişli de olan tasarımlar olarak değerlendiriyoruz. Genellikle kabarık şekilde A model veya prenses model kesimler tercih ediyoruz. Kendiliğinden işlemeli, parlak veya sade kumaşlara uygun duvak veya taç gibi aksesuarlar da tasarlıyoruz. İp askılı, hakim yaka, göğüsten veya sırttan dekolte, truvakar veya uzun kol detaylarını sıklıkla tercih ediyoruz.
Ek Hizmetler Firmamız kurulduğundan beri üretimini yaptığımız kaftanlarımızdan da söz etmek isteriz. Kına gecelerinin vazgeçilmezi kaftanları farklı zevklere uygun konseptlerde ince ayrıntılarıyla tasarlıyoruz. Osmanlı, Hint veya modern tarzlarda birbirinden gösterişli özel dizaynlar hazırlıyor, kostümleri yine baştan aşağı elle dikiyoruz. Tek veya çoklu renk seçenekleri ile sunduğumuz kaftanların yanında sultan tacı ve kolyelerini de veriyoruz.
Her yıl hummalı hazırlıklar sonucunda kendi koleksiyonlarını üreten büyük ve tecrübeli bir firmayı tercih etmek isterseniz ekip olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Sayfa üzerindeki numaradan veya yandaki formu doldurarak bize ulaşırsanız kolayca randevu alabilirsiniz. Kampanya ve dönemlik indirimlerden faydalanmak için acele edin! Birbirinden özel tasarımlarla Hüma Kaftan Ümraniye’de sizi bekliyor.

İletişim

Büşranur Üzmezoğlu

Safa Üzmezoglu

  • Telefon: 0216 706 2043
  • Adres: Sütçü İmam Cd. No:76 Namık Kemal, 34762 Ümraniye/İstanbul

Hüma Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!