Güllady Moda Evi

E-posta Gönder

2 yorum

Gelinlik

Kategori

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

1999 yılında kurduğumuz Güllady, moda markasını bugünlere getirdik. Kendimizi devamlı yenileyerek sizlere her zaman daha iyisini daha güzelini sunabilmek ve hayallerimizi gerçekleştirebilmek adına yola çıktık. Bu kararlı tutumumuz kaliteden ödün vermeyen prensiplerimiz sayesinde Güllady‘i zirveye ulaştıran merdivenleri yavaş fakat sağlam adımlarla tırmanmamıza sebep oldu.

Modacı Fatma Güldane yönetiminde Güllady, sizlere en iyiyi en güzeli ve mükemmelliyetlikten ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak için özenle çalışıyoruz. Her ayrıntının, inceliğin ve hayallerinizin gerçekleştirileceği o anı en güzel şekilde hayata geçirmek bizim için ayrıcalıktır.

İletişim

Fatma Guldane

  • Adres: Atatürk Mah.Yeşil Sk. Huzur Pasajı No:2 Kat:1

Güllady Moda Evi Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


E&Ç

Ece & Çağatay

Düğün Tarihi: 04.08.2019

hem nişanımda şimdilerde ise 04.08.2019 da olacak düğünüm için kendisi ile çalışmaktayız vücut şekline göre verdiği önerilerle işçiliğinin bir araya gelerek kusursuz bir elbiseye dönüşümüne tanık oluyorum emeğine ve ilgisine çok teşekkürler

As

Aslı

Düğün Tarihi: 10.10.2015

İlgi alaka çok güzeldi, ayrıca gelinlik olarak kumaşları çok güzel, özellikle dikimleri çok iyi. Mükemmel bir gelinlikti ve fiyatları gayet uygun kendilerine çok teşekkür ediyorum:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!