Fuşya Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Büşra Tezel Modaevi
78 7

Bayrampaşa

Büşra Tezel Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Nermin Saraylı Couture
102 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim
Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşmanız için aşk ile çalışıyoruz! Biliyoruz ki her gelin adayının en büyük hayali: rüyalarını süsleyen gelinliğin sahibi olmaktır. Başrolü üstleneceğiniz düğün gecenizde asaletiniz ve zarafetiniz ile göz kamaştırarak tüm bakışları üzerinize toplayabilir ve gecenin ilgi odağı siz olabilirsiniz. Bu sebeple sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturabilecek profesyonel kişiler ile çalışmanız, hazırlık sürecinizde vereceğiniz en önemli kararlardan biri olacak. Kusursuz görünerek geceye imzanızı atmak isterseniz tercihinizi Fuşya Gelinlik Bayrampaşa’dan yana kullanabilirsiniz. Emin olun, asla pişman olmayacaksınız!

Peki nasıl bu kadar iddialıyız?

Yılların deneyimi ile hizmet verdiğimiz için bir gelinliğin ortaya çıkış sürecine fazlaca hâkimiz. Nelere dikkat edilmesi gerekilir? Nasıl bir yol izlenmesi gerektiği gibi tüm sorulara bilgi birikimimiz sayesinde kolayca cevap verebiliyoruz. Üstelik profesyonel tasarımcılar olarak bakış açımıza da oldukça güveniyoruz. Vücut tipinizi inceleyerek sizin için en uygun gelinlik modelini rahatça öngörebiliyoruz.

Tüm profesyonelliğimizin yanı sıra sıcak ve samimi yaklaşımımız da iddiamızı ortaya koymada bizim en büyük yardımcımız oluyor. Sizi en yakın dostunuz gibi can kulağı ile dinleyerek isteklerinizi öğreniyor ve notlarımızı alıyoruz. Düğününüzde nasıl görünmek istediğinizi öğrendikten sonra aklınızda bir model yok ise beraber modele karar veriyoruz. Fiziğiniz ve saç modeliniz için en uygun olan model seçeneklerimizi önünüze seriyoruz.

Özel tasarımlarımızın yanı sıra hazır modellerimiz arasından beğendiğiniz bir gelinliği de tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz modelin vücudunuza kusursuz şekilde oturması için gerekli tadilat işlemlerimizden sonra size teslim ediyoruz. Sadece gelinliğiniz için değil; nişanlığınız ve kına geceniz için kaftan modellerimiz ile de size hizmet verebiliyoruz. Pek çok model ve tarzda gelinliği bir arada bulabileceğiniz; İstanbul Bayrampaşa gelinlikçiler arasında en iddialı firmalardan biri olan Fuşya Gelinliği tercih etmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Hatice Damla

Sevda Öçal

  • Adres: Yıldırım Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:275 BayrampaşaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!