Fuşya Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Fuşya Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Fuşya Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Fuşya Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Fuşya Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Fuşya Gelinlik Hakkında

Hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşmanız için aşk ile çalışıyoruz! Biliyoruz ki her gelin adayının en büyük hayali: rüyalarını süsleyen gelinliğin sahibi olmaktır. Başrolü üstleneceğiniz düğün gecenizde asaletiniz ve zarafetiniz ile göz kamaştırarak tüm bakışları üzerinize toplayabilir ve gecenin ilgi odağı siz olabilirsiniz. Bu sebeple sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturabilecek profesyonel kişiler ile çalışmanız, hazırlık sürecinizde vereceğiniz en önemli kararlardan biri olacak. Kusursuz görünerek geceye imzanızı atmak isterseniz tercihinizi Fuşya Gelinlik Bayrampaşa’dan yana kullanabilirsiniz. Emin olun, asla pişman olmayacaksınız!

Peki nasıl bu kadar iddialıyız?

Yılların deneyimi ile hizmet verdiğimiz için bir gelinliğin ortaya çıkış sürecine fazlaca hâkimiz. Nelere dikkat edilmesi gerekilir? Nasıl bir yol izlenmesi gerektiği gibi tüm sorulara bilgi birikimimiz sayesinde kolayca cevap verebiliyoruz. Üstelik profesyonel tasarımcılar olarak bakış açımıza da oldukça güveniyoruz. Vücut tipinizi inceleyerek sizin için en uygun gelinlik modelini rahatça öngörebiliyoruz.

Tüm profesyonelliğimizin yanı sıra sıcak ve samimi yaklaşımımız da iddiamızı ortaya koymada bizim en büyük yardımcımız oluyor. Sizi en yakın dostunuz gibi can kulağı ile dinleyerek isteklerinizi öğreniyor ve notlarımızı alıyoruz. Düğününüzde nasıl görünmek istediğinizi öğrendikten sonra aklınızda bir model yok ise beraber modele karar veriyoruz. Fiziğiniz ve saç modeliniz için en uygun olan model seçeneklerimizi önünüze seriyoruz.

Özel tasarımlarımızın yanı sıra hazır modellerimiz arasından beğendiğiniz bir gelinliği de tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz modelin vücudunuza kusursuz şekilde oturması için gerekli tadilat işlemlerimizden sonra size teslim ediyoruz. Sadece gelinliğiniz için değil; nişanlığınız ve kına geceniz için kaftan modellerimiz ile de size hizmet verebiliyoruz. Pek çok model ve tarzda gelinliği bir arada bulabileceğiniz; İstanbul Bayrampaşa gelinlikçiler arasında en iddialı firmalardan biri olan Fuşya Gelinliği tercih etmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Yıldırım Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:275 Bayrampaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.