Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Fevziye Çamer

0850 241 1757

Gelinlik

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Pınar Bent
280 22 30

Şişli

Pınar Bent

Gelinlik, Nişanlık, Abiye, Aksesuar, Kaftan, Tesettür, Haute Couture Modell...

New Moda
105 3 11

Fatih

New Moda

1992 yılından itibaren özel sektörde eğitim ve aynı zamanda çalışma hayatın...

Nermin Saraylı Couture
96 14

Şişli

Nermin Saraylı Couture

Nermin sarayli tekstil sektorunundeki 15 yillik deneyimini farkli bakis aci...

Hakkında

Fevziye ÇAMER Türkiye'de Haute Couture moda akımının ilk temsilcilerindendir. Yaklaşık 50 yıldır hizmet verdiği moda sektöründe sayısız başarı ve ödül kazanmıştır. Ama en büyük başarısı atölyesinden çıkan mutlu müşterilerinin yüzünde bıraktığı gülümsemedir. Dikişte yarattığı harikalar kısa sürede tüm ilgileri üzerine çekmiştir. Bu titizliğin geri dönüşü ise gerek cemiyet, gerekse de sanat camiasından ünlü isimlerin özel gecelerinde Fevziye ÇAMER'i tercih etmesine sebep olmuştur. Bülent ERSOY, Hülya AVŞAR, Sibel CAN, Emel SAYIN gibi ünlü isimler de Fevziye ÇAMER'i tercih eden ünlülerin sadece bir kısmıdır. Kendi düzenlediği defilelerin yanında Best Model of The World yarışması için de koleksiyon hazırlamakta ve sunmaktadır.

Yaklaşık 3 yıl önce ekibe dahil olan Fevziye İNALP ile birlikte geçmişten gelen moda değerlerini global trendlerle koleksiyona uygulayarak yeni bir heyecan ve yeni bir soluk katmıştır. Artık koleksiyonlarını sadece yurt içinde değil; yurt dışındaki zevk sahibi elit müşterilerinin de beğenisine sunmaktadırlar. Dijital moda dünyasına da kayıtsız kalmayarak artık sektörün her alanında faaliyet göstermektedir.

İletişim

Fevziye Inalp

  • Telefon: 0850 241 1757

  • Adres: Valikonağı Cad. No:155/15


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.