Fatoş Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Gözdem Moda Evi
196 13

Kadıköy

Gözdem Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
New In Style Moda Evi
114 3 10

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Sude Yağmur Moda Evi
125 18

Kadıköy

Sude Yağmur Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Kuruluşumuzun 1975 yılına dayandığı Fatoş Modaevi’nde her zaman en kaliteli gelinlikleri üretmek ve gelin adaylarının düşlerini gerçeğe dönüştürmek üzerine hizmet veriyoruz. Yenilikçi kalitemiz ve bilinen marka ismimizle daima adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz. Sipariş verdiğiniz her modelin ardında Fatoş Gelinlik imzasını bulundurarak memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Geleceğe dönük bakış açımızla moda sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz her zaman daha iyiye ve yeniye gitmek olduğu için beklentilerin çok üzerinde bir performans sergiliyoruz. Avrupa standartlarında tasarımlarımız, kaliteli kumaş kullanımımız ve el emeği işçiliğimizle fark yaratan bir stil ortaya koyuyoruz. Gelinlik modellerimize ek olarak kına geceleri için abiye, nişanlık, balo kıyafetleri, sahne ve mezuniyet elbiseleri hizmetleri de sunuyoruz.

Tasarımlarımızın birçoğunda el emeği bulunuyor. Samimiyetimizi tecrübemizle birleştiriyoruz. Yaptığımız işin estetik bir değer taşımasını önemsiyoruz. Üzerinize giydiğiniz gelinliğin içerisinde hem ihtişamlı görünmenizi hem de rahat olmanızı tercih ediyoruz. Yurt içi ve yurt dışında bizi tercih etmek isteyen gelin adaylarımıza ulaşıyoruz. Nerede olursanız olun kalitemizden faydalanmanızı istiyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte sizi mağazamızda ağırladığımızda tüm tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. İstediğiniz her modeli denemenizi istiyoruz. Üzerinize uygun bir model beğenirseniz gereken tadilatları yapıyor ve üzerinize uygun hale getiriyoruz. Hayalini kurduğunuz gelinliği geniş ürün yelpazemiz içerisinde mutlaka bulacağınıza inanıyoruz. Danteller, gipürler, transparan tüller, uzun kollar, inci taşlar, parlak düğmeler, kayık yakalar, boğazlı gelinlik gibi daha nice ayrıntıyla süslü gelinliklerimizi sizin ilginizi çekebilecek ve yılın moda trendlerine uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik modaevleri arasında başarısından söz ettiren firmamızın kıymetli gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Fatma Demircan

  • Adres: Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Cad. Çilek Sk. No:4

Fatoş Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!