Fatoş Moda Evi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Fatoş Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatoş Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Fatoş Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Fatoş Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Fatoş Moda Evi Hakkında

Kuruluşumuzun 1975 yılına dayandığı Fatoş Modaevi’nde her zaman en kaliteli gelinlikleri üretmek ve gelin adaylarının düşlerini gerçeğe dönüştürmek üzerine hizmet veriyoruz. Yenilikçi kalitemiz ve bilinen marka ismimizle daima adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz. Sipariş verdiğiniz her modelin ardında Fatoş Gelinlik imzasını bulundurarak memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Geleceğe dönük bakış açımızla moda sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz her zaman daha iyiye ve yeniye gitmek olduğu için beklentilerin çok üzerinde bir performans sergiliyoruz. Avrupa standartlarında tasarımlarımız, kaliteli kumaş kullanımımız ve el emeği işçiliğimizle fark yaratan bir stil ortaya koyuyoruz. Gelinlik modellerimize ek olarak kına geceleri için abiye, nişanlık, balo kıyafetleri, sahne ve mezuniyet elbiseleri hizmetleri de sunuyoruz.

Tasarımlarımızın birçoğunda el emeği bulunuyor. Samimiyetimizi tecrübemizle birleştiriyoruz. Yaptığımız işin estetik bir değer taşımasını önemsiyoruz. Üzerinize giydiğiniz gelinliğin içerisinde hem ihtişamlı görünmenizi hem de rahat olmanızı tercih ediyoruz. Yurt içi ve yurt dışında bizi tercih etmek isteyen gelin adaylarımıza ulaşıyoruz. Nerede olursanız olun kalitemizden faydalanmanızı istiyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte sizi mağazamızda ağırladığımızda tüm tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. İstediğiniz her modeli denemenizi istiyoruz. Üzerinize uygun bir model beğenirseniz gereken tadilatları yapıyor ve üzerinize uygun hale getiriyoruz. Hayalini kurduğunuz gelinliği geniş ürün yelpazemiz içerisinde mutlaka bulacağınıza inanıyoruz. Danteller, gipürler, transparan tüller, uzun kollar, inci taşlar, parlak düğmeler, kayık yakalar, boğazlı gelinlik gibi daha nice ayrıntıyla süslü gelinliklerimizi sizin ilginizi çekebilecek ve yılın moda trendlerine uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik modaevleri arasında başarısından söz ettiren firmamızın kıymetli gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Cad. Çilek Sk. No:4

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Fatoş Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.