Elif Cığızoğlu

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Şapka, Şemsiye, Yelpaze
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Genel olarak vücuda yapışan modern tarzda gelinlikler tasarlıyoruz.

Önerilen Firmalar

Nermin Saraylı Couture
102 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim
Çağteks Gelinlik
15 14

Zeytinburnu

Çağteks Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda Nişantaşı
26 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüzde, muhteşem kalitede ve tam da hayallerinizdeki gibi bir gelinliği taşımak ister misiniz? Aşık olduğunuz kişinin ve misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak güzellikte bir gelinlik için doğru adres, Elif Cığızoğlu Gelinlik. Marmara Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünü bitirdikten sonra İngiltere, Amerika ve Fransa’da moda üzerine çeşitli eğitimler alan Elif Cığızoğlu, 2008’de kendi markasını kurdu. Kişiye özel tasarımlarıyla bilinen modacı, aynı zamanda Network’ün kadın koleksiyonlarının da baş tasarımcısı.

Başarılı bir kadın olarak, sektörde yerini alan Elif Cığızoğlu, muhteşem gelinlikleriyle birlikte siz değerli çiftlerimize yıllardır hizmet veriyor. Hazır giyim ve kişiye özel olmak üzere iki tarzda koleksiyonlarını oluşturuyor ve şöyle diyor: Gelinlik, benim ve ekibimin en çok önem verdiğimiz elbise. Hayatınızda belki bir kere giyecek olduğunuz bu elbisenin, vücut ölçülerinize tam olarak oturması ve düğün konseptinize uygun olması gerekiyor. Aynı zamanda, gelinliği giydiğinizde, içinde mükemmel hissetmelisiniz. Gelinlik size ait olmalı. Bunun için genellikle gelinlikte özel dikim çalışıyoruz fakat, hazır model seçeneklerimiz de mevcut.

Gelinliğiniz hakkında herhangi bir fikriniz yoksa, hazır modellerimiz arasından deneyerek, seçim yapma olanağınız var. Bunun yanında; “Ben hayalimdeki gelinliği istiyorum ve bunun nasıl olduğunu çok iyi biliyorum.” Diyorsanız, sizi buna kavuşturmaya hazırız! İyi bir elbise, kesinlikle iyi kumaştan olmalıdır, aksi takdirde kol boyu bile istediğiniz gibi olmaz. Bunun için, yurt dışından getirdiğimiz mükemmel kalitede kumaşlarla gelinliğinizi oluşturuyoruz.

Düğününüzde, size ait hissettiğiniz gelinliğinizde, muazzam görünmeniz için çalışıyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve en özel gününüzde, en güzel parçaya sahip olmak istiyorsanız; hizmet detaylarımızı öğrenmek, Elif Cığızoğlu gelinlik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve bize ulaşmak için, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Wedding Planner

  • Adres: Teşvikiye Caddesi Alhambra Apt. 178/3 Nişantaşı

Elif Cığızoğlu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!