Ece & Sevda Gürdal Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Ece & Sevda Gürdal Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Ece & Sevda Gürdal Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Ece & Sevda Gürdal Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Ece & Sevda Gürdal Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Ece & Sevda Gürdal Moda Hakkında

Aşık olduğunuz insandan evlilik teklifini aldınız ve “evet” dediniz. Ardından düğününüzü planladınız ve geriye gelinliğinizi seçmek kaldı. Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz gelinliğinizin kusursuz olmasını istiyorsunuz ve bu sizin en doğal hakkınız. Yıllar süren tecrübelerimiz ile birlikte açtığımız Ece&Sevda Gürdal Moda Evi olarak ekibimizle birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Firmamız yaklaşık 10 yıldır siz değerli gelinlerimize hizmet veriyor ve İstanbul Gelinlik Firmaları içinde önde gelen firmalardan biriyiz. Memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bu mutlu gününüzde tam da istediğiniz gelinliği hazırlamak için uğraş veriyoruz.

Görüşmelerimizi randevular şeklinde gerçekleştiriyoruz. En geç 3 randevu sonunda sizi gelinliğinize kavuşturuyoruz. Bu görüşmeler samimi oluyor ve ne istediğinizi anlamak için önce sizi dinliyoruz. Bu sayede zihinlerindeki gelinliği tam olarak anlayabiliyoruz. Sizin için en uygun gelinlik modelini sizinle paylaşıyoruz. Sonrasında ise vücut yapınıza göre gelinlik seçmeniz için size yardımcı oluyoruz. Bu aşamada gelinlerimizle sıcakkanlı bir şekilde sohbet ediyoruz ki hem sizin istediğiniz olsun hem de gelinliğin içinde çok mutlu hissedin.

Her zevke hitap eden farklı kumaş ve dantel çeşitlerimizle gelinlerin isteklerini eksiksiz yerine getirmek bizim önceliğimiz. Bu sektörde uzun süre var oluşumuz bu noktada bize oldukça kolaylık sağlıyor. Seçtiğiniz gelinliğinizin üzerini ise dilerseniz taşlar ve incilerle, dilerseniz de dantel ve güpürlerle süslüyoruz. Hep hayalini kurduğunuz o günde mükemmel görünmeniz bizim için çok önemli.

Sektörde uzun yıllardır bulunuyor olmamız sayesinde siz gelinlerimiz için hep en iyiyi temenni ediyoruz. Eğer siz de en mutlu gününüzde hayalinizdeki gelinliği bizimle birlikte seçmek isterseniz sizden haber bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanız yeterli oluyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Mahallesi Kuran Kursu Cad. Mehmet Akif, Sultanbeyli, İstanbul (Sultanbeyli Devlet Hastanesi Karşısı)

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.