Didem Aligöz Bridal

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven

Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Ümraniye
50

Ümraniye

Setr-i Nur Ümraniye

1 hafta
Özel Dikim
Atelier Mila
294 9

Kadıköy

Atelier Mila

2 hafta
Özel Dikim
Zeynep Güler Haute Couture
39

Maltepe

Zeynep Güler Haute Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Uzun yıllarını gelinlik sektörüne vermiş bir tasarımcı olarak Didem Aligöz Moda Evi’ni büyük bir gurur ile yönetmeye devam ediyorum. İşinin ehli çalışanlarım ile oluşturduğumuz eksiksiz bir ekibiz ve atölyemizde gelinlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.

Her yıl büyük bir özen ve titizlik ile yapılan ummalı çalışmanın ardından bize özel bir koleksiyon belirliyoruz. Bu koleksiyonu yaratıcı çalışmalar ile uzun saatler içerisinde tasarlıyor ve büyük çabalar harcıyoruz. Tasarımları yaparken kesinlikle günümüzün sürekli değişen estetik anlayışı ile hareket ediyor fakat kendi tarzımızdan da tamamen uzaklaşmıyoruz. Bizi etkileyen en büyük şeylerden bir tanesi de seçkin markaların oluşturduğu dünya çapında trendler. Prensiplerimizden biri olan bu yenilikçi yapımız ile muhakkak dünyada olup bitenleri takip ediyor ve kendimize göre uyarlayarak ülkemize getiriyoruz. İşini severek yapan ve vizyon sahibi bir ekip oluşturmanın faydalarından son damlasına kadar yararlanıyoruz desek yanlış olmaz.

Gelinlik modelleri konusunda hiçbir zaman kendimizi kısıtlamadık. Her tarza ve vücut tipine uyum sağlayacak tüm modelleri ustalıkla uygulayabiliyoruz. Haute couture çalışan bir modaevi olarak zaten bunun aksini yapmamız beklenemezdi. Modern, klasik veya vintage tarzlarda dikebildiğimiz gelinliklerimizde; a kesim, balık, straplez, prenses, Helenistik, kısa, kuyruklu veya tesettür fark etmeksizin çalışabiliyoruz.

Bu seçimi gelinimize bırakmak ile birlikte onları yönlendirmeyi ve uzman bakış açısı ile onlara fikirler vermeyi ihmal etmiyoruz. Tecrübe ve deneyimlerimize güvenen gelinlerimiz şimdiye dek hiç pişman olmadılar. Düğün mekânı ve konsepti öğrendikten sonra bu tarz yönlendirmeleri daha en başında yapıyoruz ki sonradan herhangi bir aksiliğe meal vermeyelim.

Gelinlik aksesuarı olarak son derece havalı ve şık şapkalar, gelin buketleri, duvaklar ve taçları konsepte uygun olarak hazırlayabiliyoruz. Eğer siz de eksiksiz bir Didem Aligöz Bridal gelini olmak istiyorsanız sağdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Didem Aligöz

  • Adres: Atatürk Mahallesi, Tunaboyu Caddesi, No:1 Ümraniye / İstanbul

Didem Aligöz Bridal Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!