Cansum Moda

E-posta Gönder

Cansum Moda

Cansum Moda Hakkında

Gelinler için en özel anları yansıtan gelinlikler bir ömür boyu çok önemli hatıraların başında gelir. Gelinlik seçiminizi hala yapmadıysanız acele edin. Cansum Moda’ya gelen gelin adayları yepyeni gelinlik modellerini inceleme fırsatı buluyor. Sezonun trend gelinlik modellerinin ne olduğunu merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz hazır dikim modelleri ile modayı yakından takip edebilirsiniz. Sadece hazır dikim gelinlik satışı yapmıyoruz. Kişiye özel olarak tasarlamış olduğumuz gelinliklerde mevcut. Herkes zevkine uygun gelinlik modelini getirerek beğendiği gelinliği satın alma şansı yakalıyor. Üstelik gelinliklerinizi sipariş verdikten sonra 1 hafta gibi kısa bir sürede teslim alma fırsatı sunuyoruz. Modacılarımız sizler için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Akşemsettin Mah., Fevzi Paşa Cd No:27, Fatih Merkez/İstanbul - Avrupa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Cansum Moda Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

se

Sevgi

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Hem kişiye özel hem hazır gelinlik modelleri var.Mankenin üzerindeki modeli vücut ölçülerime gere ayarladılar ve o şekilde aldım gelinliğimi.Çalışanların ilgi ve alakasından da çok memnun kaldım.

ö&C

Özlem & Cem

Düğün Tarihi: 01.08.2015


Bir ayda gelinliğimi teslim aldım.3 prova yaptık.Provalarım için aradılar.Çok ilgililer.Düşündüğümden daha iyisi oldu.Gerçekten herkese tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.