Büşra Moda Evi

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Büşra Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Büşra Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Büşra Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Büşra Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Büşra Moda Evi Hakkında

Şıklığın ve zarafetin doğru adresi olan Büşra Moda Evi Ümraniye, düğün gününüzde sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için hizmetinizde.

Modellerimizde genel olarak sadelikten yana olsak da geleneksel tarzdaki düğünler için tercih edebileceğiniz bol işlemeli, klasik tarzda gelinliklerimiz de bulunuyor. Gelişen gelinlik modasında artık gelinler içinde rahat edebilecekleri sade ve daha günlük denilebilecek gelinlikleri sıklıkla tercih ediyor. Biz de Büşra Moda Evi olarak alanında uzman modacılarımızla hem düğün gününüzün en coşkulu anlarına bile uyum sağlayacak hem de kendinizi için de harika hissedeceğiniz tasarımlarla hizmet veriyoruz. Gelinliklerimizi satın alarak ömür boyu aşkınızı anlatan en değerli anınız olarak saklayabileceğiniz gibi, çok avantajlı fiyatlarla kiralama olanağınız da bulunuyor.

Gelinliklerimizi hazırlarken bilindik sınırların dışına çıkarak en sıra dışı çizgileri gelinliklerimizde cesurca kullanabiliyoruz. Gelinliklerimizde kullandığımız farkı işlemeler ve çeşit çeşit gipürlerle gelinlik tasarımlarımıza bambaşka bir hava katıyoruz. Hazırladığımız özgün tasarımlarla düğün gününüzde fark yaratan bir güzelliğe ulaşmanızı ve gelinliğinizin içinde kendinizi çok özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Düğün gününde hayalindeki gelinliğe ulaşmak her gelinin hakkı. Bu nedenle tasarladığımız çeşit çeşit gelinliklerle de bizi tercih eden her gelinin mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte ayrılmasını sağlıyoruz. Her vücut tipine, her düğün mekanına ve her tarza uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde gelinliklerimizi her beden ölçüsündeki gelinde kusursuz olacak şekilde hazırlayabiliyoruz. Ayrıca bizi tercih eden müstakbel gelinlerin fark yaratan tasarımlara ve kaliteye çok uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.

Siz de içinde mutlulukla ışıldayacağınız o çok özel gelinliğe kavuşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak Büşra Gelinlik Moda Evi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Sütçü İmam Cad.Patek Pastahanesi Yanı. Ümraniye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.