Buket Özdirikman Modaevi

E-posta Gönder

Buket Özdirikman Modaevi

Gelinlik

Kategori

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda Nişantaşı
26 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim
Nurcan Ege Wedding Dress
699 25 93

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Modacı ve tasarımcı Buket Özdirikman’ın modelleriyle şıklığın, rahatlığın ve renklerin tadını çıkarın. Cıvıl cıvıl kıyafetlerin yanında Buket Özdirikman Modaevi şimdi hayallerinizi de gerçeğe dönüştürüyor ve sadece size özel gelinlikler hazırlıyor. İstanbul Kadıköy’deki geniş salonunda onu ziyaret edebilir, istediğiniz tasarımı anlatabilirsiniz. Sonuçta el dikişiyle, emek vererek hazırlanan gelinliğiniz sizi bir kuğuya dönüştürsün. Sade kesim modeller, balık model denen dar kalıplar ya da balo tipi kabarık eteklikli ürünler ile straplez gelinlik çeşitleri içinden size yakışanı birlikte seçebilirsiniz. Örneğin kendisi duvakların yerine bu yıl saç aksesuarlarının öne çıktığını anlatıp size ipuçları verebilir. Buket Özdirikman Modaevi mutlu gününüze katkıda bulunmak istiyor.

İletişim

Buket Ozdirikman

  • Adres: Gelinlik, nişanlık, kına gecesi elbiseleriniz ve tüm özel günleriniz için istediğiniz tarzda elbise modelini bulmanız veya diktirmeniz için sizlere hizmet vermek üzere buradayız! En trend modelleri takip edip, tarzınıza uygun gelinliği kolayca bulabilmeniz için geniş ürün yelpazemiz ve her çeşit kumaşın kullanıldığı gelinlik modellerimiz ile ister klasik ve şık olsun ister dantelli dilediğiniz modeli bulabilmeniz için buradayız.Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!