Bordo Sposa

E-posta Gönder

Bordo Sposa

Bordo Sposa Hakkında

Bordo Sposa ile ,gelinlik, nişanlık, kına gecesi elbiseleriniz ve tüm özel günleriniz için istediğiniz tarzda elbise modelini bulmanız veya diktirmeniz için sizlere hizmet vermek üzere buradayız!

En trend modelleri takip edip, tarzınıza uygun gelinliği kolayca bulabilmeniz için geniş ürün yelpazemiz ve her çeşit kumaşın kullanıldığı gelinlik modellerimiz ile ister klasik ve şık olsun ister dantelli dilediğiniz modeli bulabilmeniz için buradayız.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. Sütçü İmam Cad.

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bordo Sposa Yol Haritası

Bordo Sposa Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

ES

Esra

Düğün Tarihi: 12.09.2015


Kişiye özel dikimleri var,sıfırdan dikim var,hazır gelinlik modelleri var.Ben çalışanlarından ve işletmecilerinden çok memnun kaldım.4 provada tam istediğime göre gelinlik aldım hatta istediğimden daha güzeldi.Sizi asla mağdur bırakmıyorlar.İndirimde uyguluyorlar.

si

Sibel

Düğün Tarihi: 29.08.2015


Gelinliğimi yalnış hatırlamıyorsam 3 provada aldım ve her gittiğimde güler yüzle karşıladılar beni, ilgi ve alakaları iyiydi. Kişiye özel dikim yapıyorlar. Sıfırdan gelinlik dikildi bana ve gelinliğimi kiraladım. Fiyat konusu kişiye göre değişir tabiki. Dikimlerinden memnun kaldım, tam anlamıyla... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.