Alya Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Esenler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Merve Perk Gelinlik
18 1

Fatih

Merve Perk Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Akaylar Moda Avcılar
34

Avcılar

Akaylar Moda Avcılar

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Dünyaevine girme yolculuğundaki her gelin adayının hayali olan güzel gelinliği tasarlamak için çalışıyoruz. Çok uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. Mağazamız Alya Gelinlik Esenler gibi ilçemizde bulunuyor. Sahip olduğumuz tecrübe ve verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde markamız çokça sevildi ve hedef kitlemiz büyüdüğü için şubemizi açarak iki farklı mağazaya sahip olduk. Her iki şubemizde de işinin ehli ve güler yüzle çalışan ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Hangisini tercih ederseniz edin en iyi şekilde karşılanıp yardım alabilirsiniz.

Alya Gelinlik olarak her zevke, tarza, bedene ve bütçeye sahip gelinimize hitap edebiliyoruz. Sahip olduğumuz geniş yelpazeli ürün gamında her kesimden ve türden hazır model bulunuyor. Üstelik dünya modasını taklip ettiğimiz ve hep günceli sunmak istediğimiz için trend modelleri sergiliyoruz. Mağazamızı ziyaret eden gelinlerimiz beğendikleri modelleri danışmanlarımızın yardımı ve yönlendirmesi ile deneyerek kararlarını rahatlıkla verebiliyorlar.

Biz bir modaeviyiz ve tabii ki tek seçeneğimiz hazır model değil. Dileyen gelinlerimiz için tasarımlar yaparak kişiye özel gelinlik üretiyoruz. Tüm istek ve beklentilerini göz önünde bulundurarak düğünün mekanına, konseptine ve mevsime uygun modern bir model çiziyoruz. Sonrasında ise kaliteli dantel ve kumaşlarla tasarımımızı dikerek hazır hale getiriyoruz.

Gelinlikler haricinde diğer özel günler için de kostümler üretiyoruz. Nişanlıklar, kınalıklar, bindallılar, kaftanlar, abiyeler ve daha niceleri. Her organizasyonun kendi dinamiğine uygun tasarımlar yaparak hizmet veriyoruz. Özellikle de nişanlar ve kına geceleri için oldukça renkli ve gösterişli modeller yapıyoruz. Her tür ve renkte kumaşı kullanarak elbiselerimizi çok daha zengin bir hale getirebiliyoruz.

Alya Gelinlik ve Moda Evi imzalı bir gelinlik veya kostüm için yandaki formu kullanarak bize ulaşabilir, randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

Meltem Hanım

  • Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi 1107/1 Sokak No:1 Kat:1 Güçlü Kardeşler İş Hanı(Dörtyol, 34220 Esenler/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!