Alya Gelinlik

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Alya Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Alya Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Alya Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Alya Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Taç/Toka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Prenses, helen, balık, balon, balon kol, ten kol, transparan…

Alya Gelinlik Hakkında

Dünyaevine girme yolculuğundaki her gelin adayının hayali olan güzel gelinliği tasarlamak için çalışıyoruz. Çok uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. Mağazamız Alya Gelinlik Esenler gibi ilçemizde bulunuyor. Sahip olduğumuz tecrübe ve verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde markamız çokça sevildi ve hedef kitlemiz büyüdüğü için şubemizi açarak iki farklı mağazaya sahip olduk. Her iki şubemizde de işinin ehli ve güler yüzle çalışan ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Hangisini tercih ederseniz edin en iyi şekilde karşılanıp yardım alabilirsiniz.

Alya Gelinlik olarak her zevke, tarza, bedene ve bütçeye sahip gelinimize hitap edebiliyoruz. Sahip olduğumuz geniş yelpazeli ürün gamında her kesimden ve türden hazır model bulunuyor. Üstelik dünya modasını taklip ettiğimiz ve hep günceli sunmak istediğimiz için trend modelleri sergiliyoruz. Mağazamızı ziyaret eden gelinlerimiz beğendikleri modelleri danışmanlarımızın yardımı ve yönlendirmesi ile deneyerek kararlarını rahatlıkla verebiliyorlar.

Biz bir modaeviyiz ve tabii ki tek seçeneğimiz hazır model değil. Dileyen gelinlerimiz için tasarımlar yaparak kişiye özel gelinlik üretiyoruz. Tüm istek ve beklentilerini göz önünde bulundurarak düğünün mekanına, konseptine ve mevsime uygun modern bir model çiziyoruz. Sonrasında ise kaliteli dantel ve kumaşlarla tasarımımızı dikerek hazır hale getiriyoruz.

Gelinlikler haricinde diğer özel günler için de kostümler üretiyoruz. Nişanlıklar, kınalıklar, bindallılar, kaftanlar, abiyeler ve daha niceleri. Her organizasyonun kendi dinamiğine uygun tasarımlar yaparak hizmet veriyoruz. Özellikle de nişanlar ve kına geceleri için oldukça renkli ve gösterişli modeller yapıyoruz. Her tür ve renkte kumaşı kullanarak elbiselerimizi çok daha zengin bir hale getirebiliyoruz.

Alya Gelinlik ve Moda Evi imzalı bir gelinlik veya kostüm için yandaki formu kullanarak bize ulaşabilir, randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Fevzi Çakmak Mahallesi 1104 Sok. No:2 Kat:2 Esenler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.