Gelinlik Denizli

De Marieé Gelinlik

De Marieé Gelinlik

De Marieé Gelinlik Hakkında

Sonsuz mutluluğa “Evet!” diyeceğiniz muhteşem gecenizde sizi prensesler gibi hissettirecek hayallerinizi süsleyen gelinliğe kavuşmak istiyorsanız De Marieé, ışıltınızla misafirlerinizi büyüleyeceğiniz gelinlik modelleriyle yanınızda. Moda sektörünü yakından takip eden ve kendini sürekli geliştirmeyi amaçlayan çalışma prensibimizle strandartların dışına çıkıyor, sadece size özel o gelinliği tasarlıyoruz. Gelinliklerinizi tasarlarken en kaliteli ürünlerle çalışıyor ve özgün modellerimizle Denizli gelinlik mağazaları arasında fark yaratıyoruz.

Deneyim
Sektördeki tecrübemiz ve kalitemizle, model ve işçilik konusunda kendimize güveniyoruz. Yaratıcı fikirlerimiz ve moda sektörüne kattığımız farklı bakış açısıyla rüyalarınızı süsleyen gelinliği gerçeğe çeviriyoruz. Her biri alanında deneyimli ve profesyonel 10 kişilik ekibimizle çalışıyoruz. Heyecanlı gelinlerimize uzmanlığımızla destek oluyor, samimi çalışma ortamımızda memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Profesyonelliğimiz ve işimize duyduğumuz tutkudan aldığımız güçle, en güzel günlerinize unutulmaz dokunuşlar ekliyoruz.

Hizmetler
Gelin adaylarımıza özel bir deneyim sunmak amacıyla, gelinliklerimizi en kaliteli kumaşlar ve malzemelerle hazırlıyoruz. Ağırlıklı olarak özel dikim çalıştığımız işletmemizde isterseniz hazır modellerimizi de değerlendirebilirsiniz. Hayalinizdeki gelinliğin detaylarını dinlendikten ve özenli tasarım sürecimizin ardından gelinliğinizi dikmeye başlıyor ve 3 provadan sonra teslim ediyoruz. Ayrıca, gelinliğinizin yanında bindallı modellerimizden de istediğinizi kiralayabiliyorsunuz.

Tasarım/Tarz
Denizli’de gelinlikçiler denince ilk akla gelen isim olan De Marieé’de ağırlıklı olarak helen modellere yer veriyoruz. Bunun dışında ise ihtişamlı prenses modeller, sade şıklığın öne çıktığı A kesim modeller ve muhteşem kalıplı balık modellerimiz de gelinlerimiz tarafından tercih ediliyor. Ayrıca, tesettür tasarım modellerimizde de kendimize güveniyor, hayalini kurduğunuz modeli özenle tasarlıyoruz.

Ek Hizmetler
Düğününüzde bürünceğeniz kusursuz görünüm için hizmetlerimiz gelinlik seçeneklerimizle kısıtlı kalmıyor; gelinliğinizin tamamlayıcıları olan şık aksesuarlar konusunda da yardımcı oluyoruz. Saç aksesuarlarınız, çiçeğiniz ve isterseniz bolero modellerimizle kusursuz görünmenizi sağlıyoruz ve gelinliğinize tarzınıza uygun dokunuşlar ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca, gelinlik modellerimizin dışında gelin adaylarımız tarafından bolca tercih edilen birbirinden şık nişanlık modellerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde gecenin yıldızı olarak farklı bir gelinlik taşımak istiyorsanız, sizi de De Marieé gelinlerinden olmaya davet ediyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizi mağazamızda ağırlamak ve şahane bir gelin olmanıza aracılık etmek istiyoruz. Farkımızı kalitemiz ve ve hiçbir yerde bulamayacığınız modellerimizle oluşturuyoruz. De Marieé Denizli’de hayalinizdeki gelinliğe kavuşmak istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerimizden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

De Marieé Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet Tesettür gelinlik
Teslim Süresi
3 hafta

De Marieé Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

De Marieé Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

De Marieé Gelinlik gelinlik fiyatları 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

De Marieé Gelinlik ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Helen, Balık, A kesim, Prenses "

De Marieé Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

De Marieé Gelinlik gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

De Marieé Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

De Marieé Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

De Marieé Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

De Marieé Gelinlik, duvak, ayakkabı, eldiven, bolero, taç/toka, gelin buketi aksesuarlarını sağlamaktadır.

De Marieé Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, De Marieé Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

De Marieé Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, De Marieé Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.