Gelinlik Çanakkale

Black White Wedding

Black White Wedding

Black White Wedding Hakkında

2009 senesinden bu yana edindiği tecrübelerle gelinleri için kaliteli hizmet sunan Çanakkale gelinlik mağazalarından bir tanesiyiz. Black White Wedding olarak gelinlik sektörünü avcumuzun içi gibi biliyor, bu konuda size destek oluyoruz. Düğün planlamanın getirdiği yükün bir kısmını omuzlarınızdan kaldırıyor, size rahatlık sağlıyoruz. Düğününüzde özgüveniniz yüksek ve rahatlığınız tam olsun isterseniz bizi seçin ve birlikte size en uygun gelinliği bulalım!

Deneyim

Giyim meslek lisesi ve üniversite ön lisans eğitimimiz sayesinde moda ve tasarım hakkında akademik bir geçmişe sahibiz. İstanbul’da modelistlik eğitimi aldıktan sonra kendi tasarımlarımızı üretmeye başlayarak gelinlik sektörüne adım attık. Mağazamız, 2020 yılında açıldı. Sürekli olarak farklı yerlerde çalıştık ve kendimizi geliştirmek için bütün fırsatlardan yararlandık. Siz de düğününüzü tecrübeli bir modacının ellerinden çıkan bir gelinlikle taçlandırabilirsiniz.

Hizmetler

Hazır modellerden ziyade özel tasarım hizmeti sunan bir Çanakkale gelinlikçi olarak ön plana çıkıyoruz. Zaten hazır modellerimizi de mağazamız için kendimiz üretiyoruz. Gelinlik modellerimize karar vermeden önce gelinimizle görüşerek onun zevkleri ve istekleri hakkında bilgi ediniyoruz. Vücut tipi, ten rengi, düğünün konsepti gibi detayları da göz önünde bulundurarak en ideal gelinliği ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Gelinliğinizi seçerken size yardımcı oluyoruz.

Tasarım / Tarz

Tasarımlarımız tarz olarak son derece geniş bir skalada yer alıyor. Yani gelinimizin kendisini özgüvenli ve güzel hissettiği bütün modelleri üretebiliyoruz. Daha çok helenistik tarza yakın modeller ortaya çıkartsak da her şey sizin tercihinize ve zevklerinize bağlı. Gelinliklerimizin hem güzel hem de konforlu olmalarını önemsiyor, çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Bakalım sizin içinize sinen gelinlik hangi model olacak?

Ek Hizmetler

Black White Wedding’de sadece düğünler için değil, birçok farklı özel gün için uygun hizmet sunuyoruz. İsteğe bağlı olarak her tarzda abiyeler ve kına elbiseleri de dikebiliyoruz. Özel gününüz ne olursa olsun, sizin için en uygun hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Üstelik sadece yetişkinlere değil, çocuklara özel bedenlerde elbiseler de ortaya çıkartabiliyoruz.

İşletmemiz, gerek tecrübesi gerekse memnuniyet odaklı çalışma stili ile Çanakkale gelinlik moda evleri arasında kendine has bir konum elde etti. Siz de davetinizde tüm gözler üzerinizde olsun istiyorsanız sayfadaki iletişim adreslerimiz aracılığıyla ekibimize ulaşarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Tecrübemiz, başarılarımız ve mutlu gelinlerimiz, işimizi aşkla yaptığımızın kanıtı. Black White Wedding ile “farklı olmak senin elinde!”

Black White Wedding Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
6 hafta

Black White Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Black White Wedding gelinlik fiyatları ne kadar?

Black White Wedding gelinlik fiyatları 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Black White Wedding ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Her model çalışılıyor"

Black White Wedding gelinlik teslim süresi ne kadar?

Black White Wedding gelinlik teslim süresi 6 hafta'dır.

Black White Wedding kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Black White Wedding 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Black White Wedding aksesuar sağlıyor mu?

Black White Wedding, duvak, taç/toka aksesuarlarını sağlamaktadır.

Black White Wedding düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Black White Wedding düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Black White Wedding pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Black White Wedding pazar günü hizmet veriyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.