Gelinlik Balıkesir

Anka Gelinlik

Anka Gelinlik

Anka Gelinlik Hakkında

Anka Gelinlik, 20 yıldır gelinlerin güzelliğini ortaya çıkarmak için çalışıyor. Firmamız kapılarını ilk kez Erzurum’da açtı. Ardından Balıkesir’e taşındık ve şimdi de Balıkesir Edremit gelinlik mağazaları arasında faaliyet göstermekteyiz. Yıllardır gelinlerimizi en şık gelinliklerle ve en beğenilen trendlerle buluşturuyoruz. Aksesuar tasarımlarımızla gelinliklerimizin güzelliğini tamamlıyor, düğününüze ışıl ışıl bir giriş yapmanızı sağlıyoruz.

Deneyim

Anka Gelinlik, 4 kişilik bir ekibin hummalı çalışmalarının ürünü. Gelinliklerimizi tasarlamaya başladığımız ilk andan itibaren son dokunuşu yapıp teslim edene kadarki tüm süreçler hakkında engin bilgi ve deneyime sahibiz. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız binlerce gelinimizden aldığımız ilhamla zarafeti kumaşlara dökmeyi öğrendik. Özgün tasarımlarımızla göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hizmetler

Edremit gelinlik kiralama, temizleme, özel dikim ve tadilat hizmetlerini çatımız altında bulabilirsiniz. Gelinimizin hayalindeki modeli dinliyor ve ten rengi, omuz genişliği, bel inceliği, boy uzunluğu gibi tüm özelliklerinin detaylı bir analizini yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın ardından kreasyonumuzdan öneriler sunarak ya da gelinimizin istediği modeli en baştan tasarlayarak işe koyuluyoruz. Gelinliklerimiz ortalama 2 ila 3 provada hazır hale geliyor.

Tasarım / Tarz

Düğününe Anka Gelinlik’le hazırlanmaya karar veren gelinlerimizi bekleyen seçenekler saymakla bitmiyor. Koleksiyonumuzda neler yok ki: tam ve yarım prenses modeller, taşlı tasarımlar, öpücük yakalar, kısa kol ay kesimler, saten gelinlikler, balık etekler… En çok tercih edilen gelinliklerimiz genellikle Helen ve kabarık prenses modeller oluyor. Hazır modellerimiz de en az özel tasarım gelinliklerimiz kadar yüksek işçiliğe sahip ve benzersiz.

Ek Hizmetler

Anka Gelinlik bünyesinde gelinliklerimize en çok yakışan aksesuarları bulunduruyor, böylelikle tek bir çatı altında mükemmel görünüme ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Gelinliğinizle birlikte bolero giymek isterseniz sizi çeşit çeşit modelimizle karşılıyoruz. Duvak, taç ve toka gibi ihtiyaçlarınızı en şık ürünlerimizle gideriyoruz. Saf beyazlardan cıvıl cıvıl gökkuşağı tonlarına her renk çiçekten gelin buketleri hazırlayabiliyoruz.

Anka Gelinlik, 20 yılın tecrübesini en göz alıcı gelinliklerle buluşturuyor. Tasarımlarımızla güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, büyülü bir görünüm yaratıyoruz. En iyi gelinliği en güzel şekilde giymek isteyen gelinlerimizin tercihiyiz. Edremit gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek ve hemen randevu almak isteyen çiftlerimizi bizimle temasa geçmeye davet ediyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimize göz atabilir ya da yandaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.

Anka Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
2 hafta

Anka Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Anka Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Anka Gelinlik gelinlik fiyatları 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anka Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Anka Gelinlik gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.

Anka Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Anka Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Anka Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Anka Gelinlik, duvak, gelin buketi, taç/toka aksesuarlarını sağlamaktadır.

Anka Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Anka Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Anka Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Anka Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.