Gülseven Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Nazilli, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Gelin adayının isteğine göre pek çok modelde tasarım yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Miss Lütfiye
11

Bozdoğan

Miss Lütfiye

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye
15

Merkez

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

2 hafta
Özel Dikim
Royal Bianca Gelinlik
15

Nazilli

Royal Bianca Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekle birlikte 3 yıldır da mağazamız var. Müşteri odaklı bir çalışma prensibimiz var. Son derece profesyonel ve tasarım ağırlıklı çalışıyoruz. Çeşitli tasarımcı, stilistlerimiz ve yüksek kalite hizmetimizle biz, Gülseven Gelinlik Nazilli/Aydın mevkiinde yer alıyoruz.

Her bedene üretim yapabilme özelliğimiz sayesinde birçok gelin adayına hitap ediyoruz. Tabi ki özel dikim yaptığımız için aslında oldukça rahatız bu konuda. Kişiye özel tasarımlarımızı stilist ve tasarımcılarımız ölçülü bir şekilde hazır hale getiriyor. Sadece bir prova alarak kısa sürede gelinliğinizi hazırlıyoruz. Örneğin, tasarım yaparken dantel aynı olsa bile mutlaka konumu, boyutu ya da süslemeleriyle farklılık yaratıyoruz. Düğün gibi özel bir gün için gelinliğiniz de size özel olmalı. Fabrikasyon görüntüyü bu yüzden sevmiyoruz. Çünkü standart olan ürünler üretmiyoruz. Bu yüzden de farklı renk de ürünlerimizde mevcut. İstediğiniz takdirde cappucino dahil her renkte tasarımlar yapıyoruz.

Düğün konseptinize uygun “Konsept Gelinlikler” adı altında üzerine düşünüp üretim yapıyoruz. Bu konseptler içerisinde isteğiniz doğrultusunda size yönlendirme yapıyoruz. Tabi ki gelinliğinize dair hayalleriniz vardır. Ancak vücudunuza, konseptinize uyması gerekir. Bu konuda en doğrusunu seçmeniz adına fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ayrıca sadece gelinlik değil damatlık konusunda da birçok çeşidimiz söz konusu.

Kaftan ve bindallı dahil birçok kına aksesuarı için de çalışıyoruz. Ayrıca arzu edildiği takdirde toptan olarak da satışlarımız var. Tüm bu hizmetlere dahil olarak sezon içerisinde hafta sonu da çalışıyoruz. Böylece prova gününüzü haftanın 7 gününü göz önünde bulundurarak karar veriyorsunuz. Prova ya da randevu esnasında sizi “Bride” yazılı sabahlıklarla gelinlikler içinde bırakıyoruz. Arzu ederseniz de nedimelerinize ve size özel sabahlıklar konusunda da yardımcı oluyoruz tabi ki.

Uzun yıllardır çalıştığımız işimizi çok seviyoruz. Bu yüzden standarttan uzak tasarımlar yapmayı amaçlıyoruz. Eğer siz de herkesten farklı bir tasarımı düğün gününüzde taşımak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim

Özhan Gülseven

  • Adres: Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Askerlik Şubesi Üzeri No:243 A

Gülseven Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!