Düğün Öncesi Kişisel Bakım ve Hazırlık

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:11 dakika

19.09.2023

Düğün gününüzde kişisel bakım ve hazırlığınız için gerekli tüm detayları Key Kuaför ve Güzellik Salonu’ndan dinledik. Kişiye en uygun saç ve makyaj seçimi, duvak ve aksesuar kullanımı, düğün öncesi vücut bakımı ve masajı gibi ilgi duyulan pek çok konu sizleri bekliyor.

Firmanızdan biraz bahseder misiniz? Sizi benzerlerinizden ayıran ne gibi özellikleriniz var?

Bizim için tüm çiftler şımartılmayı fazlasıyla hak ediyor. Bu sebeple gelin ve damat adaylarımız özel güne hazırlanırken vücut bakımlarından, masaja kadar her türlü detayın düşünüldüğü şık ve kaliteli bir ortamda keyifli zaman geçirerek hazırlanmalarını sağlıyoruz. Böylelikle hem düğün öncesi streslerini atmış oluyorlar hem de bu özel gecelerinde yıldız gibi parlıyorlar.

düğün öncesi kişisel bakım ve hazırlık

Karar verme ve prova aşamasını da göz önüne alırsak, gelin adaylarının düğünden ne kadar önce sizinle görüşmesi doğru olur?

Organizasyonu yapabilmemiz için gelin adayları en az üç ay öncesinden bizimle görüşmeliler. Özellikle gelinlik, duvak ve saç için kullanacağımız aksesuar seçimlerinden sonra prova yapmak çok yararlı oluyor. Prova süresi, gelin adaylarıyla saç ve makyaj detaylarını görüştükten sonra belirleniyor.

Gelinlerin kendilerine uygun saç modelini ve makyajı seçerken nelere dikkat etmeleri gerekiyor?

Gelin adayları, saç ve makyaj seçimlerinde öncelikle, yüz şekli ve saç yapılarına dikkat etmeliler. Sonrasında da gelinlik, düğün konsepti, kullanılacak olan duvak ve aksesuarlar ile birlikte en iyi görüntüyü verebildikleri saç ve makyajı tercih etmeliler.

Bu senenin saç ve makyaj modası neler?

Son yıllarda gelinler arasında hızla yaygınlaşan trend doğallık. Fresh ve yüzü aydınlatan bir makyaj, salaş dalgalarla yapılan bir topuz ya da klasik, gergin bir topuz gelin adaylarının en sık tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor.

Ortalama bir gelin saçı veya makyajı için verebileceğiniz fiyat aralığı nedir?

Düğün paketlerimiz gelin ve damat adaylarının tercihlerine göre değişiyor. Düğün.com üyelerine özel saç, makyaj, manikür, pedikür ve damat traşını kapsayan klasik düğün paketimiz sadece 750 TL'dir.

Key Kuaför ve Güzellik Salonu’ndan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap