Haseki Sultan Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Ağda

Hizmet İçeriği

Bahçelievler, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, Cilt bakımı, Epilasyon, Kavitasyon, Kök hücre tedavisi, Makyaj, Masaj, Ozon tedavisi, Sauna, Spa, Vücut bakımı, Zayıflama
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Beauty's Wonderland Güzellik Merkezi
4 3

Avcılar

Beauty's Wonderland Güzellik Merkezi

Ağda
Tuğçe Alp Beauty
25 1

Şişli

Tuğçe Alp Beauty

Ağda
No 17 Beauty Consultation
25

Şişli

No 17 Beauty Consultation

Ağda

Hakkında

Kadınlarımızın hassasiyetlerini bilen, Salon ortamını bu doğrultuda dizayn eden ve deneyimli uzman kadrosu ile 2012 senesinde sektöre giren Haseki Sultan Güzellik salonu; sizleri “TEN’den RUH’a Harem Nezaketi ve ilgisi” ile tanıştırmayı hedefliyor.
Güzellik sektöründe ne yazık ki en önde tutulan ticari kaygıyla satış ve hizmet esasından sıyrılıp tamamen gerçekçi, müşteri ve sonuç odaklı bir çalışma yürütmeyi ilke edinmiş “Haseki Sultan Güzellik Salonu”, kadınları harem nezaketine davet ediyor.

MİSYONUMUZ

Haseki Sultan Güzellik Salonu verdiği hizmet kalitesini en üst düzeyde tutup; gerçekçi samimi, sonuç ve memnuniyet odaklı; problem çözme becerisi yüksek dinamik bir kadroyla çalışarak alanında hizmet almak isteyen herkesin ilk aklına gelen isim olma gayretindedir.Müşterinin sektöre yönelik her türlü talebini en üst düzeyde karşılayabilecek ve bu süreci Osmanlı Türk Kültürü öğeleriyle bezeyerek gerçekleştiren, şüphesiz memnuniyet odaklı sonuç verici uygulamaların yapıldığı masalsı bir mekân olma amacını gütmektedir.

VİZYONUMUZ

Misyon doğrultusunda, teknolojik ve bilimsel çalışmaların ışığında, şirket kültürüyle, salon zincirleriyle müşterilerin kendi evlerinde gibi hissettikleri, sahip oldukları güzelliği ortaya çıkarabilen, sadece kendine has öncü bir firma olabilmek.

İletişim

Zuhal Celikel

  • Adres: Kültür Sok. Erciyes Apt. No:10/1 (Metroport AVM Arkası)

Haseki Sultan Güzellik Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.