Zeynep Şeker Beauty

E-posta Gönder

 • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Zeynep Şeker Beauty Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Zeynep Şeker Beauty Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zeynep Şeker Beauty Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zeynep Şeker Beauty Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Zeynep Şeker Beauty Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa ilk adımı atacağınız o çok özel günde kusursuz görünmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Zeynep Şeker Beauty olarak sizi düğün gününüzde kusursuz bir görüntüye kavuşturacak profesyonel makyaj hizmeti sunuyoruz.

Size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için salonumuzda sadece en güvendiğimiz kaliteli markaların ürünlerine yer veriyoruz. Sizi modern ve güzel bir görüntüye ulaştırmak için, makyaj sektöründeki son trendleri yakından takip ediyor, başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Ayrıca makyaj ve türban tasarım konusunda eğitimler vererek sektörün ilerlemesine de katkı sağlıyoruz.

Makyajınızda hijyene oldukça önem veriyoruz. Makyajınızda kullanacağımız araçları her zaman temiz tutuyor, kozmetik ürünlerimizin saklanmasına çok özen gösteriyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçmeden önce sizin hayalinizdeki gelin makyajını detaylarıyla dinliyoruz. Ardından makyaj hazırlıklarınızın her aşamasında bu bilgiler ışığında hareket ederek, tüm detaylarıyla içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için özenle çalışmaya başlıyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza, gelinlik modelinize, gelin saçınıza ve düğün konseptinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak size en uygun makyajı aklımızda tasarlıyoruz. Makyajınıza kaliteli bir kontur uygulaması yaparak başlıyoruz. Bu sayede cildinizde gözenek görünümünü en aza indirgeyerek, makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı bir şekilde durmasını sağlıyoruz. Makyajınızda yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak kontur uygulamasından, göz makyajına kadar oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Dilerseniz kirpik lifting ve kaş tasarım uygulamalarıyla düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayabiliyoruz. Makyajınızı hazırlarken her işlemde kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca kusursuz güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Zeynep Şeker Beauty İstanbul gelin makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz en özel gününüzde mutluluğunuza ortak olup, sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Küçükbakkalköy Mah. Tevfik Fikret ad. Dereköy Sok. No:13 Dumankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.