Salon Zeynep
  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Zeynep Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Salon Zeynep Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Zeynep Sıkça Sorulan Sorular

Salon Zeynep ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Zeynep ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Zeynep şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Zeynep şehir dışında hizmet vermiyor.

Salon Zeynep gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Zeynep gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Salon Zeynep gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Zeynep gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Salon Zeynep Hakkında

Özel günlerinde kusursuz bir görünüme kavuşmak isteyen gelin adaylarını Salon Zeynep’e davet ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzümüzle uzun yıllar boyunca İstanbul’da güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladıktan kısa zaman içerisinde Ümraniye kuaför salonları arasında yerimizi alarak kadınların güzelliklerine ışıltı katıyoruz.


Bütün detayları incelikle düşünülmüş gelin saçı ve makyajı hizmeti alacaksınız. Saç tasarımınızı gelinlik, düğün mekânı ve konseptiniz ile muhteşem bir ahenk içinde olabileceğiniz şekilde yapıyoruz. Nasıl mı? Örneğin kır bahçesinde vintage konseptte bir kutlama gerçekleştireceksiniz açık ve yarım topuz doğal bukleli saçları, şık bir balo salonunda kutlama gerçekleştirecekseniz ise tepeden topuz ya da enseden topuz modern saç tasarımlarını öneriyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiren makyaj uygulamamızı da yaptıktan sonra sizi hazır hâle getiriyor, düğün öncesi saç ve makyajınızın provasını da yapıyoruz.


Kabaran, yıpranan dökülen ve kuru saçlar için özel bakım uygulaması yapıyoruz. Saçlarınızın bakımı için önerilerimizi sizinle paylaşıyor, sıcak havalara karşı koruyucu organik özü içeren antioksidan maske ile saçlarınızı koruyabileceğinizin bilgisini de vermek istiyoruz.


Profesyonel dokunuşlar ile kaşlarınızı yüz tipinize yakışır hâle getiriyoruz. Kaşlar yüz ifadesini en çok ortaya çıkaran etmenlerdir. Yüz açınıza ve orantısına uygun olarak tasarlanmış kaşlar ile yüz ifadenizi ve güzelliğinizi daha belirgin hâle getiriyoruz. Zaman içerisinde dökülen, seyrelen ve yanlış alınmış kaşlar için yüzünüze en ideal ve yakışan kaş modelini birlikte belirliyor ve uyguluyoruz. Bunun yanında kirpik bakımı ve uzatma teknikleri ile kirpiklerinizi muhteşem bir görünüme kavuşturuyoruz.


Mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için özenle çalışarak hayatınızın en özel gününe sizi muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyat bilgisi hakkında detayları öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebilir Salon Zeynep telefon bilgisine ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tantavi, No:9, Sipahioğlu Cd., 34764 Ümraniye/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Salon Zeynep Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.