Tuncay Kuluğ Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tuncay Kuluğ Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Tuncay Kuluğ Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tuncay Kuluğ Saç Tasarım Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tuncay Kuluğ Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tuncay Kuluğ Saç Tasarım Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa yeni bir kapı aralayacağınız düğün gününüzde, yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak isterseniz sizi Tuncay Kuluğ Saç Tasarım’a davet ediyoruz.

Oldukça ferah ve geniş bir salonda size kaliteli hizmet sunuyoruz. On yılı aşkın tecrübemizi ve müşterilerimizden aldığımız iyi referanslarımızı arkamıza alarak, kendimizi daima bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak yeniliyoruz.

Profesyonel ekibimizle gelin saçınız ve makyajınızın hazırlıklarının her aşamasında sizin isteklerinizi ve görüşlerini ön planda tutarak hareket ediyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizde olmak istediğiniz gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynadaki görüntünüz içinize tam olarak sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz.

Size en uygun saç modelini sizinle beraber belirlerken, gelinlik modelinizden yüz şeklinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Şatafatlı otel düğünleri için tercih edebileceğiniz zarif incilerle süslenmiş şık topuzlardan, kır düğünleri için tercih edebileceğiniz dağınık örgülere kadar her tarza uygun saç modelini başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Gelin saçınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra, düğününüzde saçlarınızın bozulmasını düşünmeden sevdiklerinizle doyasıya eğlenin diye kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hazırlıklarınızın ikinci aşamasında ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkaracak, profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı durması için kaliteli bir baz uygulamasıyla hazırlıklarınıza başlıyoruz. Makyajınızın devamında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, ışıl ışıl güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Tuncay Kuluğ Saç Tasarım İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Esentepe Mah. Anayurt Cad. No:33/A 34870 Kartal/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.