Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Selami Kaplan Hair Studio

Selami Kaplan Hair Studio

Selami Kaplan Hair Studio Hakkında

Selami Kaplan Hair Studio güzellik merkezimizde 1998 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Engin deneyim ve bilgi sahibi olmakla birlikte, kendimizi sürekli geliştirmekten ve yenilemekten yanayız. Bu amaçla sürekli eğitimlere katılıp gelişiyoruz. Güzellik salonumuza adım attığınız andan itibaren sizi prensesler gibi ağırlayıp rahat ettireceğimizden emin olabilirsiniz. En yeni ve trend gelin saçı modelleri, makyaj uygulamaları ve bakım uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Deneyim

Selami Kaplan Hair Studio’da gelinlerimize ve arkadaşlarına 4 kişilik deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz. Geçtiğimiz pandemi sürecinde daha kalabalık bir ekibimiz vardı, ancak yavaş yavaş kadromuzu yine zenginleştirmeye başladık. Güzellik salonumuzda görebileceğiniz tüm uygulamalarda dünyaca ünlü ve kaliteli ürünler kullanılıyor. Uzmanlarımız eğitimli ve size daha iyi bir hizmet verebilmek adına aktif olarak eğitimlere katılıp trendleri yakından takip ediyor.

Hizmetler

En iyi Kartal gelin kuaförü nerede diyen gelin adaylarımızı böyle alalım. Çünkü gelin saçı ve makyajının yanı sıra aklınıza gelebilecek tüm bakım hizmetlerini Selami Kaplan Hair Studio’da bulmanız mümkün. Manikür, pedikür, kalıcı kaş uygulamaları, saç bakım ve renklendirmeye dair tüm operasyonlar ve hizmetler güzellik salonumuzda bulunuyor. Gelinliğinizle evden çıkmak isterseniz, güzelliğinizi ön plana çıkartmak için evinize veya tercih ettiğiniz tüm mekanlara gelebiliriz.

Aynı zamanda bir aile şirketiyiz ve koordineli bir şekilde çalışarak özel günlerinizde sizi yalnız bırakmıyoruz. Gelin paketlerimizde gelin saçı ve makyajıyla birlikte kına saç ve makyajı, kaş ve bıyık, kirpik ve manikür gibi farklı hizmetler alabilirsiniz. Düğün günü arkadaşlarınızla hazırlanmak isterseniz, 1 hafta öncesinden randevu almanız yeterli. O gün geldiğinde sizinle birlikte 10 arkadaşınıza daha saç ve makyaj hizmeti verebiliriz.

Saç / Makyaj Tarzı

Saç ve makyaj seçimlerinize geçmeden önce yüz hatlarınız ve kulak yapınız gibi detaylara odaklanıp daha sonra sizden düğün konseptiniz ve gelinliğinizle ilgili bilgi alıyoruz. Önerilerimizi bu bilgiler ışığında yapacağımızı söyleyebiliriz. Selami Kaplan Hair Studio’da en modern ve trend saç tasarımlarıyla makyaj uygulamalarını bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Daha çok doğal güzelliğinizi ön planda tutan tarzları tercih ediyoruz.

Çiftlerimiz bizi o kadar çok beğeniyor ve birbirine tavsiye ediyor ki, bir sene sonrasına randevu oluşturmak isteyen gelin adaylarımız bile oluyor! Biz de böyle durumlarda bugünün fiyatından anlaşma yaparak bütçelerine destek oluyoruz. Diğer erken rezervasyon ayrıcalıklarımız ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak isterseniz sayfadaki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yandaki formumuzu doldurduğunuzda Selami Kaplan Hair Studio fiyatlarına dair ücretsiz bilgi almanız mümkün.

Selami Kaplan Hair Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Selami Kaplan Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

Selami Kaplan Hair Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Selami Kaplan Hair Studio ile 1 hafta önce iletişime geçilmeli.

Selami Kaplan Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Selami Kaplan Hair Studio şehir dışında hizmet vermiyor.

Selami Kaplan Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Selami Kaplan Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, ağda, peruk, takma kirpik, manikür / pedikür, mekanda / evde hizmet, gelin odası, çıtçıt saç, gelin paketi hizmetlerini vermektedir.

Selami Kaplan Hair Studio düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Selami Kaplan Hair Studio düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Selami Kaplan Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Selami Kaplan Hair Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.