Selami Kaplan

Selami Kaplan Hair Studio

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Selami Kaplan
  Firma Sahibi

Selami Kaplan Hair Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Selami Kaplan Hair Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Selami Kaplan Hair Studio Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Selami Kaplan Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Gelin paketi, Düğün gruplarına hizmet, Gelin odası, Mekanda / Evde hizmet, Peruk, Çıtçıt saç


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Selami Kaplan Hair Studio Hakkında

Selami Kaplan Hair Studio güzellik merkezimizde 1998 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Engin deneyim ve bilgi sahibi olmakla birlikte, kendimizi sürekli geliştirmekten ve yenilemekten yanayız. Bu amaçla sürekli eğitimlere katılıp gelişiyoruz. Güzellik salonumuza adım attığınız andan itibaren sizi prensesler gibi ağırlayıp rahat ettireceğimizden emin olabilirsiniz. En yeni ve trend gelin saçı modelleri, makyaj uygulamaları ve bakım uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Deneyim

Selami Kaplan Hair Studio’da gelinlerimize ve arkadaşlarına 4 kişilik deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz. Geçtiğimiz pandemi sürecinde daha kalabalık bir ekibimiz vardı, ancak yavaş yavaş kadromuzu yine zenginleştirmeye başladık. Güzellik salonumuzda görebileceğiniz tüm uygulamalarda dünyaca ünlü ve kaliteli ürünler kullanılıyor. Uzmanlarımız eğitimli ve size daha iyi bir hizmet verebilmek adına aktif olarak eğitimlere katılıp trendleri yakından takip ediyor.

Hizmetler

En iyi Kartal gelin kuaförü nerede diyen gelin adaylarımızı böyle alalım. Çünkü gelin saçı ve makyajının yanı sıra aklınıza gelebilecek tüm bakım hizmetlerini Selami Kaplan Hair Studio’da bulmanız mümkün. Manikür, pedikür, kalıcı kaş uygulamaları, saç bakım ve renklendirmeye dair tüm operasyonlar ve hizmetler güzellik salonumuzda bulunuyor. Gelinliğinizle evden çıkmak isterseniz, güzelliğinizi ön plana çıkartmak için evinize veya tercih ettiğiniz tüm mekanlara gelebiliriz.

Aynı zamanda bir aile şirketiyiz ve koordineli bir şekilde çalışarak özel günlerinizde sizi yalnız bırakmıyoruz. Gelin paketlerimizde gelin saçı ve makyajıyla birlikte kına saç ve makyajı, kaş ve bıyık, kirpik ve manikür gibi farklı hizmetler alabilirsiniz. Düğün günü arkadaşlarınızla hazırlanmak isterseniz, 1 hafta öncesinden randevu almanız yeterli. O gün geldiğinde sizinle birlikte 10 arkadaşınıza daha saç ve makyaj hizmeti verebiliriz.

Saç / Makyaj Tarzı

Saç ve makyaj seçimlerinize geçmeden önce yüz hatlarınız ve kulak yapınız gibi detaylara odaklanıp daha sonra sizden düğün konseptiniz ve gelinliğinizle ilgili bilgi alıyoruz. Önerilerimizi bu bilgiler ışığında yapacağımızı söyleyebiliriz. Selami Kaplan Hair Studio’da en modern ve trend saç tasarımlarıyla makyaj uygulamalarını bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Daha çok doğal güzelliğinizi ön planda tutan tarzları tercih ediyoruz.

Çiftlerimiz bizi o kadar çok beğeniyor ve birbirine tavsiye ediyor ki, bir sene sonrasına randevu oluşturmak isteyen gelin adaylarımız bile oluyor! Biz de böyle durumlarda bugünün fiyatından anlaşma yaparak bütçelerine destek oluyoruz. Diğer erken rezervasyon ayrıcalıklarımız ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak isterseniz sayfadaki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yandaki formumuzu doldurduğunuzda Selami Kaplan Hair Studio fiyatlarına dair ücretsiz bilgi almanız mümkün.

İletişim

 • Adres:

  Kordonboyu, Tekel Cd. no68/b, 34860 Kartal/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Selami Kaplan Hair Studio Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.