Clips Kuaför Onur Kurt

E-posta Gönder

Clips Kuaför Onur Kurt Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Clips Kuaför Onur Kurt Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Clips Kuaför Onur Kurt Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Clips Kuaför Onur Kurt Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Clips Kuaför Onur Kurt Hakkında

Her gelinin hayali düğün günü tüm gözlerin kendisinde olmasıdır! Düğünün başlangıcından bitişine kadar her anda parlamak ister! İşte tam bu noktada İstanbul gelin saçı ve makyajı arayışında olan çiftler için Üsküdar’da Clips Kuaför Onur Kurt olarak profesyonel bir hizmet veriyoruz.

En az 1 hafta önce iletişime geçmeniz dahilinde düğünün yıldızı gelinin şanına layık bir hizmet göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

İlk önce bir araya geliyoruz ve detaylı şekilde konuşuyoruz. Sadece isteklerinizi değil aynı zamanda düğünün konsepti olmak üzere birçok konuyu ele alıyoruz. Nasıl bir model istediğiniz, hangi renkleri kullanacağımız, gelinliğinizin konsepti, yakası gibi daha birçok noktayı konuştuktan sonra ortak bir karara varıyoruz. Daha sonra düğün günü görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Gelin saçı konusunda doğallıktan yanayız. Abartılı dalgalar yerine sadeliği, modernlikle birleştiriyoruz. Gelinliğinizin modeline göre de değiştiği gibi, organizasyonunuz için seçtiğiniz renklerde önemli. Bazen sıkı bir topuz bazen ise su dalgası açık saçlar…

Doğal tonları tercih ediyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü fotoğrafların güzel olmasının bir nedeni de saçınız kadar makyajınızdır. Yıllar sonra düğün albümünüze açıp baktığınızda hala yeniliğini koruması bizim için çok önemli. O yüzden her döneme hitap edecek bir makyaj yapmayı tercih ediyoruz. Tabii ki yüzünüzün şekli gibi nedenlerde makyajı etkilemektedir.

Ekstra hizmetlerimizden bahsedecek olursak size ücretsiz prova hakkı tanıyoruz. Böylece istediğiniz değişiklikleri yapabilir, düğün günü sürpriz yaşamamanızı sağlıyoruz. Bunun dışında size hizmet verdiğimiz gibi yakınlarınızı da bu özel güne aynı titizlik ve özenle hazırlıyoruz.

Dilerseniz de düğün mekanınıza ya da evinize geliyoruz!

Eğer ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yandaki formu doldurarak “ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.