Ramazan Gümüş

E-posta Gönder

 • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Ramazan Gümüş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ramazan Gümüş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ramazan Gümüş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ramazan Gümüş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ramazan Gümüş Hakkında

Merhaba, ben Ramazan Gümüş. Uzun yıllardır mesleğini severek yapan bir kuaför olarak sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Küçük yaşta çıraklıktan başlayarak adım adım ilerleyip öğrendiğim ve tutkunu olduğum mesleğimi özenle icra ediyorum. Aradan geçen yıllarda farklı yerlerde çalışma şansı yakaladım ve her birinden değerli tecrübeler edinip iyi bir bilgi birikimi edindim. Şu an da aynı vizyona sahip olduğumuz ve zanaatımı özgürce yapabileceğim bir yerde çalışıyorum. Bulunduğum konum itibariyle de İstanbul Ataşehir kuaförleri arasında yer alıyorum.

Uzmanlık alanım saç ve saça dair beklenebilecek veya ihtiyaç duyulacak her işi ustaca yapıyorum. Bunlar arasında ise; boya, renklendirme, ombre ve sombre, balyaj, röfle, saç bakımı, mikro ve boncuk kaynak gibi saç uzatma işlemleri bulunuyor. Çok severek ve de başarıyla yaptığım işlerden bir tanesi de gelin başı. Özel gün ve geceler için her yaştan ve tarzdan hanımefendinin saç tasarımlarını yapabiliyorum ancak takdir edersiniz ki düğünler ve gelinler hepimiz için biraz daha özel. Düğün konseptleri, kişisel tarzları ve hatta gelinlik modellerine göre saç tasarımlarını yapıyorum. Diledikleri bir model varsa aynen uygulayabildiğim gibi günün modasına uygun trend tasarımlardan da fikirler veriyorum.

Ataşehir gelin başı için kuaför arayışlarında tercih ettiğiniz ilçeyse o halde en doğru yerdesiniz. Bendeniz Ramazan Gümüş size en iyi gelin saçını sunacak kuaförlerden biri olarak bu gününüzde yanınızda olmaya talibim. Bana ulaşmak ve fiyat da dahil diğer detaylarla ilgili görüşmek isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen şimdi bulunduğumuz sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz şekilde doldurun, sonra da alttaki butona tıklayın. İşte bu kadar, gördüğünüz gibi sadece bir tık uzağınızdayım. Seçiminiz kimden yana olursa olsun size şimdiden mutluluklar dilerim.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.