Perfect Kuaför Küçükyalı

E-posta Gönder

 • Maltepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Perfect Kuaför Küçükyalı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Perfect Kuaför Küçükyalı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Perfect Kuaför Küçükyalı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Perfect Kuaför Küçükyalı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Perfect Kuaför Küçükyalı Hakkında

Düğün günü yaklaşan her kadın o eşsiz saatleri kusursuz bir güzellikle yaşamak ister. İşte biz de bunun farkındayız ve tarzınıza uygun saç ve makyaj uygulamaları yapmak için buradayız. Ferah salonumuzda size özel göstereceğimiz ilgiyle güzelliğinize güzellik katacağımıza eminiz. Perfect Kuaför’ün başarılı ekibi Küçükyalı’da sizleri bekliyor.

‘’Bir gelini anlamak’’ olarak belirlediğimiz çalışma vizyonumuzla hayallerinizi yol göstericimiz kabul ediyoruz. Eğlenceli hazırlık sürecimiz bizden randevu aldığınız anda başlıyor. Bu sırada aklınızdaki temel soruları yanıtlayıp ön görüşme yapmak üzere sizi salonumuza davet ediyoruz. Bu görüşmede isteklerinizi, bizden ne beklediğinizi, hayalinizdeki saç tasarımını ve makyaj stili öğrenilip gerekli değerlendirmeleri yapıyoruz. Sonrasında ise seçilen tasarımı gelinlik modeline ve eğer yüksek topuz yapacaksak damatla olan boy uyumuna göre uygulamaya başlıyoruz. Titiz bir çalışmanın ardından son görünümünüzü alıyorsunuz. Düğün gününüzün küçük bir provası olan bu aşama boyunca içinize sinmeyen herhangi bir detay olduğunda değişiklik isteyebileceğinizi de unutmayın!

Düğün günü gelip çattığında sabahın erken saatlerinde salonumuzda oluyorsunuz. Tabii bu bir zorunluluk değil, düğün saatinize göre daha geç bir vakitte de gelebilirsiniz. Zaten her detayı önceden konuştuğumuz için vakit kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz. Saç ve makyajınızı aynı anda yapıyor, son görünümü alana kadar yalnızca sizinle ilgileniyoruz. İşlemlerimiz bittikten sonra sabitleyici spreyler de sıkıyoruz ki, güzelliğimiz ilk andaki görünümünü koruyabilsin.

Maltepe’de kuaför arayışınıza son verecek profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Şimdiye kadar çalıştığımız tüm gelin adaylarından aldığımız olumlu geri dönüşlerin ışığında sizin de hayallerinize dokunmak istiyor, salonumuza bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Çınar, Kadir Has Cd. No:8, 34841 Maltepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.