Oktay Kuaför

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın


Oktay Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Oktay Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Oktay Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Oktay Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Oktay Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Oktay Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Oktay Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Oktay Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Oktay Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Oktay Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Oktay Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Oktay Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Oktay Kuaför Hakkında

Meslek hayatına Ankara’da başlayan Oktay Kaymakoğlu, askerlik yaptıktan sonra yurt dışında çalışmaya devam etti. 1976 yılında Türkiye'ye dönüp, aynı yıl İstanbul Şaşkınbakkal'daki salonunu açtı ve halen aynı adreste siz değerli misafirleri için faaliyet göstermeye devam ediyor. Kurucumuz olan Oktay Kaymakoğlu, kariyeri ile ilgili yurt içi ve yurt dışı yenilikleri sürekli olarak takip ederek hayal ettiğiniz profesyonel hizmetlerin tümünü sunuyor.

İstanbul gelin saçı ve makyajı kuaförlerinden biri olan firmamızla sayfadaki form üzerinden iletişime geçiyorsunuz. Daha sonra hemen bir ön görüşme ayarlıyoruz ki tarzınızı en doğru şekilde öğrenip ona uygun model seçimi yapabilelim. Bir kahve eşliğinde sohbet ederken düğün konseptinizi, saç yapınızı ve gelinliğinizin modelini değerlendiriyoruz. Bize anlattıklarınızdan yola çıkarak daha önce yaptığımız tasarımları gösteriyor, karar verme aşamanızı kolaylaştırıyoruz. İçinize sinen saç tasarımını seçtikten sonra en az saçlarınız kadar önemli olan makyaj stilinizi belirlemek için çalışmalara başlıyoruz.

Makyaj aşamasında yüz hatlarınızı dikkate alıyor, doğal bir güzellik ortaya çıkarmak için titiz çalışıyoruz. Gün boyu kalıcılık hedeflediğimiz ve sağlığınızı düşündüğümüzden dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Tabii özel isteklerinizi de yerine getirmeyi ihmal etmiyoruz. En sevdiğiniz renkleri kullanarak hayallerinize ışık tutuyoruz. İstiyoruz ki her detay tamamen içinize sinsin ve siz kuaför salonumuzdan tamamen içinize sinen bir görünümle ayrılın.

Oktay Kuaför Şaşkınbakkal adresimizde sizinle birlikte yakınlarınıza da profesyonel saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz. Bizi diğer kuaförlerden farklı kılan daha birçok olanağımız var ama detayları sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurup bizimle iletişime geçtiğiniz noktada konuşalım isterseniz. Doğal güzelliklerini ortaya çıkararak memnuniyetlerini kazandığımız gelin adaylarımızdan biri de siz olmanız dileğiyle, heyecanla bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Bağdat Cad. Çamlık Apt. No:376/A Şaşkınbakkal, Kadıköy

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.