Oktay Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Oktay Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Oktay Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Oktay Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Oktay Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Oktay Kuaför Hakkında

Meslek hayatına Ankara’da başlayan Oktay Kaymakoğlu, askerlik yaptıktan sonra yurt dışında çalışmaya devam etti. 1976 yılında Türkiye'ye dönüp, aynı yıl İstanbul Şaşkınbakkal'daki salonunu açtı ve halen aynı adreste siz değerli misafirleri için faaliyet göstermeye devam ediyor. Kurucumuz olan Oktay Kaymakoğlu, kariyeri ile ilgili yurt içi ve yurt dışı yenilikleri sürekli olarak takip ederek hayal ettiğiniz profesyonel hizmetlerin tümünü sunuyor.

İstanbul gelin saçı ve makyajı kuaförlerinden biri olan firmamızla sayfadaki form üzerinden iletişime geçiyorsunuz. Daha sonra hemen bir ön görüşme ayarlıyoruz ki tarzınızı en doğru şekilde öğrenip ona uygun model seçimi yapabilelim. Bir kahve eşliğinde sohbet ederken düğün konseptinizi, saç yapınızı ve gelinliğinizin modelini değerlendiriyoruz. Bize anlattıklarınızdan yola çıkarak daha önce yaptığımız tasarımları gösteriyor, karar verme aşamanızı kolaylaştırıyoruz. İçinize sinen saç tasarımını seçtikten sonra en az saçlarınız kadar önemli olan makyaj stilinizi belirlemek için çalışmalara başlıyoruz.

Makyaj aşamasında yüz hatlarınızı dikkate alıyor, doğal bir güzellik ortaya çıkarmak için titiz çalışıyoruz. Gün boyu kalıcılık hedeflediğimiz ve sağlığınızı düşündüğümüzden dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Tabii özel isteklerinizi de yerine getirmeyi ihmal etmiyoruz. En sevdiğiniz renkleri kullanarak hayallerinize ışık tutuyoruz. İstiyoruz ki her detay tamamen içinize sinsin ve siz kuaför salonumuzdan tamamen içinize sinen bir görünümle ayrılın.

Oktay Kuaför Şaşkınbakkal adresimizde sizinle birlikte yakınlarınıza da profesyonel saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz. Bizi diğer kuaförlerden farklı kılan daha birçok olanağımız var ama detayları sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurup bizimle iletişime geçtiğiniz noktada konuşalım isterseniz. Doğal güzelliklerini ortaya çıkararak memnuniyetlerini kazandığımız gelin adaylarımızdan biri de siz olmanız dileğiyle, heyecanla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Bağdat Cad. Çamlık Apt. No:376/A Şaşkınbakkal, Kadıköy

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.