Müberya Sağlam Professional Make Up

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Müberya Sağlam Professional Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Müberya Sağlam Professional Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Müberya Sağlam Professional Make Up Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Müberya Sağlam Professional Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  1-3

Müberya Sağlam Professional Make Up Hakkında

Müberya Sağlam İstanbul’un en lüks semtlerinden Etiler’de faaliyet gösteriyor. Bu bölgede adı oldukça bilinen, kalitesini bugüne kadar uğurladığı kusursuz gelinler ile gösteren Müberya Sağlam, en iyi hizmeti sağlamak için en iyi markalarla çalışıyor. Telafisi olmayan düğün gününüzde bir ân olsun pişman olmayacak ve her detayda memnuniyeti hissedeceğiniz bir kuaför salonunu tercih etmek için ne bekliyorsunuz?

Saç ve makyajınız için yaptığımız işlemlerin tümünde istek ve beklentilerinize önem veriyor, öncelik tanıyoruz. Bugün sizin gününüz, siz nasıl bir gelin olmak isterseniz size onu sunuyoruz. Dilerseniz aklınızdaki modeli yapmamızı isteyebiliyor, dilerseniz de tecrübelerimizden ve bilgi birikimimizden yararlanabiliyor, önerilerde bulunmamızı isteyebiliyorsunuz. Biz de hem geleneksel modelleri hem de en yeni trendleri sizlerin beğenisine sunabiliyoruz. Bu modellerden hangisinin size daha çok yakışacağını belirlemek için birçok kriteri de göz önünde bulunduruyoruz. Saç yapınız, saç uzunluğunuz, duvağınız ve gelinliğinize uyacak, bütünüyle güzel gözükecek saç modelini seçtikten sonra hazırlıklara başlıyoruz.

Makyaj stilinizi belirlerken de yüz hatlarınıza ve göz renginize dikkat ediyoruz. Buna göre bir makyajı uygulamadan önce de yüzünüzü özel hazırladığımız bazlarla temizliyor ve pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Bu, makyajın çok daha parlak ve uzun süreli olmasını sağlıyor. Gecenin sonuna kadar ilk yapıldığı görünümünün bozulmayacağından emin olabilirsiniz.

Gelin saçının ve makyajının oldukça önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden bu süreci en iyi şekilde atlatmak için özenli ve özverili bir şekilde çalışıyor, uzun saatler boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günün sonunda aynaya baktığınızda yüzünüzü güldürecek, buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayacağız.

Eğer Müberya Sağlam fiyatlarını merak ediyor ve hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.