Mehmet Bora Kuaför

E-posta Gönder

 • Maltepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Mehmet Bora Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mehmet Bora Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehmet Bora Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mehmet Bora Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mehmet Bora Kuaför Hakkında

Profesyonel ellerde özenle hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajı şüphesiz ki düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Biz Mehmet Bora Kuaför Maltepe olarak size profesyonel, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, düğün gününüzde özenle hazırlanmış güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteli hizmet anlayışımızla, sektörümüze değer katmayı hedefliyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz alanında uzman, eğitim almış ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle işimize duyduğumuz tutku ve özenle kendimizi daima bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Alanımızda ilgili çeşitli eğitimlere katılarak kullandığımız teknikleri geliştiriyor ve sektörümüzdeki yeni gelişmelere başarılı bir şekilde adapte oluyoruz.

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüz için oldukça titiz bir çalışma yürütüyoruz. Düğün gününüzde hazırlıklarınız tamamlandığında yüzünüzde oluşan mutluluğu görmeden işimizi bitmiş saymıyoruz. Her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında sizden öğrendiğimiz bu bilgiler ışığında hareket etmeye oldukça önem veriyoruz. Elbette ki profesyonel bakış açımızla size küçük tüyolar da verebiliyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız gibi pek çok faktöre dikkat ediyor, sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçı ve makyajı konusunda size yardımcı oluyoruz.

Hazırladığımız bu kusursuz güzelliğin düğün gününüz boyunca bozulmasına engel olmak için de, kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Siz de düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir gelin saçı ve makyajıyla davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Mehmet Bora Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.