Mehmet Bora Kuaför

E-posta Gönder

  • Maltepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Mehmet Bora Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Mehmet Bora Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mehmet Bora Kuaför Sık Sorulan Sorular

Mehmet Bora Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mehmet Bora Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Mehmet Bora Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mehmet Bora Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Mehmet Bora Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mehmet Bora Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Mehmet Bora Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mehmet Bora Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mehmet Bora Kuaför Hakkında

Profesyonel ellerde özenle hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajı şüphesiz ki düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Biz Mehmet Bora Kuaför Maltepe olarak size profesyonel, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, düğün gününüzde özenle hazırlanmış güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteli hizmet anlayışımızla, sektörümüze değer katmayı hedefliyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz alanında uzman, eğitim almış ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle işimize duyduğumuz tutku ve özenle kendimizi daima bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Alanımızda ilgili çeşitli eğitimlere katılarak kullandığımız teknikleri geliştiriyor ve sektörümüzdeki yeni gelişmelere başarılı bir şekilde adapte oluyoruz.

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüz için oldukça titiz bir çalışma yürütüyoruz. Düğün gününüzde hazırlıklarınız tamamlandığında yüzünüzde oluşan mutluluğu görmeden işimizi bitmiş saymıyoruz. Her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında sizden öğrendiğimiz bu bilgiler ışığında hareket etmeye oldukça önem veriyoruz. Elbette ki profesyonel bakış açımızla size küçük tüyolar da verebiliyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız gibi pek çok faktöre dikkat ediyor, sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçı ve makyajı konusunda size yardımcı oluyoruz.

Hazırladığımız bu kusursuz güzelliğin düğün gününüz boyunca bozulmasına engel olmak için de, kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Siz de düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir gelin saçı ve makyajıyla davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Mehmet Bora Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.