Hair Stylist Yaşar Simsaroğlu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Hair Stylist Yaşar Simsaroğlu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hair Stylist Yaşar Simsaroğlu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Stylist Yaşar Simsaroğlu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Stylist Yaşar Simsaroğlu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Hair Stylist Yaşar Simsaroğlu Hakkında

Hayatınızın en özel gününde sizi, hayalinizdeki gelin görünümüne kavuşturuyoruz! Kusursuz bir saç ve makyajı taşımanız ve en iyi halinizle görünmeniz için, elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul Beşiktaş kuaför salonları arasında, Yaşar Simsaroğlu Hair Styliist olarak, siz değerli gelinlerimize eşsiz güzellikte hizmetler veriyoruz. Şimdiye kadar, pek çok ünlü ismi ağırlamamız sebebiyle, fazlasıyla tercih edildiğimizi belirtmek isteriz. En değerli gününüz için, kendinizi güvenle teslim edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğününüzü nerede yapacağınızı, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını konuşuyoruz. Ardından, saç modelinize ve makyajınıza karar veriyoruz.

Saç modelinizde; salon ve otel gibi kapalı alan düğünleri için genellikle, yukarıdan veya enseden toplanmış saç modellerini tercih ediyoruz. Gelin tacı ve duvak gibi aksesuarlarla kullanabileceğiniz bu modeller, konsepti tamamlar nitelikte olacaktır! Bunun yanında kır düğünleriniz için de örgü modelleriyle birlikte, açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçları tercih edebilirsiniz.

Makyajınız için öncelikle, cildinizi makyaja hazırlıyoruz. Bunun için, dünyaca ünlü markaların temizleme ürünlerini kullanıyoruz. Cildinizi güzelce temizleyip nemlendirdikten sonra, pürüzsüz bir ten makyajı yapıyoruz. Sonrasında, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için kontür uyguluyoruz. Gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtmak ve bakışlarınıza derinlik kazandırmak için, buğulu bir göz makyajından sonra son olarak, tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

Düğün günü dilerseniz, düğün yapacağınız mekanda da hizmet verebilir ve sizinle birlikte, yakınlarınızı da bu özel gününüze hazırlayabiliriz.

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz hizmetlerden bahsettik. Bu olanaklardan yararlanmak, gelin saçı makyajı fiyat bilgisi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın yanında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.