Doğa Kuaför Ataşehir

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Doğa Kuaför Ataşehir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Doğa Kuaför Ataşehir Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Doğa Kuaför Ataşehir Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Doğa Kuaför Ataşehir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Doğa Kuaför Ataşehir Hakkında

İstanbul’un en güzide semtlerinden bir tanesi olan Ataşehir’de gelin saç ve makyajlarınız için hizmet veriyoruz. Özel günlerinizde kusursuz bir görünüm elde etmeniz için Doğa Kuaför ailesi olarak profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz!

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde şıklığınızı tamamlayan dokunuşlar ile önce saçınızı yapıyor, gelinliğinizi giydikten sonra makyajınız ile devam ediyoruz. Sıralama konusunda hassas davranıyoruz. Bunun sebebi ise makyajınızı yaptıktan sonra gelinliğinizi giymek lekelere sebep olabilir! Doğa Kuaför Ataşehir’de hizmetlerimiz saç ve makyaj ile de bitmiyor; kalıcı kaş uygulamaları, ipek kirpik gibi kalıcı makyaj uygulamalarımız da bulunuyor. Uygulayacağımız kalıcı makyaj işlemleri ve saçınızda renk değişikliği, saç bakımı gibi uzun süre gerektiren işlemleri düğünden haftalar öncesinde yapmayı tercih ediyoruz. Bu sayede hem cildinize uyum sağlama sürecini hem de istediğiniz görüntüyü elde etmenizi sağlamış oluyoruz.

Düğün günü gelip çattığında ise provalar ve görüşmeler ile kararlaştırdığımız hazırlıklarınıza başlıyoruz. Hayallerinizdeki gece için bütün ekibimiz ile sizin için çalışıyor, yakın dostlarınız ve aileniz ile beraber eğlenceli bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

Ataşehir gelin başı ve makyajı için tercih ettiğiniz Doğa Kuaförde gün boyu sağladığımız hizmetlerden de bahsetmek isteriz!

-Gelinliğinize, mekân konseptiniz ve yüz tipinize uygun olarak belirlediğimiz saçınız ile başlıyoruz! Dostlarınız ile sohbetler eşliğinde yapılan çalışmalarla saçınızı daha öncesinde seçtiğiniz; saç aksesuarları ve duvak ile hazır hale getiriyoruz.

-Cildinize uygun tonlarda renkler ile makyajınız da yapılıyor. Rujdan fara, tonlamalardan aydınlatmalara her konuda kendimizden emin olarak küçük dokunuşlar yapıyor ve güzelliğinizi ortaya çıkaracak uygulamalar ile makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz de Doğa Kuaför fiyatlarını merak ediyor, bilgi ve fiyat teklifleri almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mah. Meriç Cad. No: 8 Kamelya Çarşı Ataşehir/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Doğa Kuaför Ataşehir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.