• Min. Fiyat
    2.500-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Serap Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Serap Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Serap Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Serap Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Serap Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Serap Kuaför Hakkında

Serap Kuaför Bandırma Balıkesir'de faaliyet gösteren, gelin saçı ve makyajınız için uzman ekibiyle özel anlarınıza eşlik eden bir güzellik firması. En güzel günlerinizde yanınızda olan kuaför salonu, saç bakımından gelin başı modellerine, yüz tipinize uyum sağlayan makyaj tarzlarına uzanan hizmet listesiyle Balıkesir gelin başında en iyisi olmaya aday oluyor. Kuaför, gelinlerini özel günlerinde yıldız gibi hissettirmek ve unutulmaz deneyimler yaşatmak için sizi bekliyor.

Deneyim

Serap Kuaför, yıllardır Balıkesir bayan kuaförleri sektöründe deneyim kazanmış bir güzellik salonu. Gelin saçı ve makyajı konusundaki uzman ekibi, yılların verdiği bir birikimle müşterilere kaliteli hizmet veriyor ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor. Kuaför, güncel trendleri ve teknikleri uygulayarak müşterilerine en iyi sonuçları elde etmelerinde yardımcı olarak sıcak atmosferde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Hizmetler

Güzellik salonu, özenli saç, makyaj hizmetleri vererek değerli anlarınızı özel kılıyor. Gelinlerimiz, en iyi görünümleri için 4 hafta öncesinden kuaförle iletişime geçerek randevularını oluşturabilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışları sayesinde ücretsiz prova imkanından yararlanabilirler. Bu sayede, özel anlar öncesinde istediğiniz görünümü deneme şansına sahip olabilir, içiniz rahat hareket edebilirsiniz.

Mekan veya evde hazırlanma seçeneği oluşturan Serap Kuaför, aynı zamanda şehir dışında yaşayan gelin adaylarına da yüksek kalite, profesyonel hizmetlerini ulaştırıyor. Gelinin yakınlarınının da saç ve makyajını hazırlamasıyla dikkat çeken kuaför salonu, her bir detayı özen ve azimle planlayarak gelin ve yakınlarının özel günlerini daha da unutulmaz kılmak için çalışıyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Kuaför, saç ve makyajda estetik anlayışı yansıtacak şekilde çalışıyor. Gelinlerinin kişisel tarzını ve güzellik anlayışını önde tutarak, en uygun saç ve makyaj tasarımlarını ortaya koyuyorlar. Saç tasarımlarında, kısa gelin saçlarından uzun dalgalı saçlara, özgün topuz modellerinden dağınık doğallığa kadar geniş modellerle çalışan kuaför, gelinlerin hayal ettikleri görünümü yakalamalarına yardımcı oluyor.

Makyaj konusunda ise, doğal ve ışıltılı makyajlardan, dramatik ve çarpıcı makyajlara kadar farklı tercihlere uygun seçenekler hazırlıyorlar. Serap Kuaför, her bir gelin adayına düğün günlerinde kendilerini özel hissettirecek, güzelliklerini vurgulayacak benzersiz saç ve makyaj tarzları ile hizmet veriyor. En özel anlarına dair her fotoğrafta, hayal ettiğiniz güzelliğe kavuşmanıza yardımcı oluyorlar.

Serap Kuaför, gelinlerin en özel günlerinde güzelliklerini ortaya çıkaran bir dost gibi yanlarında bulunuyor. Uzman ekibiyle saç ve makyaj konusunda kaliteli hizmet veren salon, her gelin adayının özel taleplerini dinleyip, kişisel tarzlarına uygun tasarımlar ortaya çıkarıyor. Rüya gibi geçmesini arzuladığınız anlarda dilediğiniz görünüme kavuşmak için kuaförle iletişime geçebilir, “Ücretsiz Teklif Al” formundan Balıkesir bayan kuaför fiyat listesini öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ali Çetin Kaya Cad. Vidinli Plaza K:2 D:28

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.