Kuaför Can Çınar

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Kuaför Can Çınar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Kuaför Can Çınar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Can Çınar Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Can Çınar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  8-9

Kuaför Can Çınar Hakkında

Kuaför Can Çınar ailesi olarak Aydın’da siz değerli misafirlerimizi, en iyi şekilde ağırlamak için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak ve hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlamak için, elimizden geleni yapıyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde kuaför salonumuza gelebilir, özel hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz.

Salonumuzda sizin için; ombre, sombre, microblanding, profesyonel makyaj ve saç bakımı, keratin bakım ve onarımı, mikro kaynak, nano kaynak, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Uzun yıllardır sektörde bulunmamız dolayısıyla, fazlasıyla tecrübe sahibi olduk ve her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektördeki trendleri yakından takip ederek, en iyi şekilde tarzımıza uyarlıyoruz! Hayatınızın en değerli gününde, kendinizi böylesine titizlikle çalışan bir kuaföre teslim etmek isterseniz, sizi mükemmel bir şekilde hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz!

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün yapacağınız mekan, konsept ve gelinliğinizin detayları hakkında bilgi ediniyoruz. Tüm bu unsurları ve fikirlerinizi göz önünde bulundurarak, sizin için bir saç modeli ve makyaj belirliyoruz. Kusursuz bir şekilde bunları uyguladıktan sonra, düğününüz boyunca bozulmaması ve kalıcı olması için özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Düğün günü dilerseniz sizi, düğün yapacağınız mekanda da hazırlayabiliriz. Yeter ki siz, nerede olmak istediğinizi söyleyin! Bunun yanında, sizinle birlikte yakınlarınıza bu özel gün için hizmet verebiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu süreçte, düğününüzün tatlı telaşını biraz da olsa üzerinizden atabiliyorsunuz!

Kuaför Can Çınar Aydın ekibi olarak, siz değerli misafirlerimize sağladığımız olanaklar bu şekilde. Ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.