Düğün Pastası

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:49 dakika

29.06.2020

Özellikle minik davetlilerin düğün boyunca heyecanla bekledikleri an gelir ve düğün pastası arzı endam etmeye başlar! İşte o anda gelenin ne olmasını hayal ediyorsun?

Seçenekleri görelim dediğini duyar gibiyim!

a) Devasa görkemli bir maket pasta

b) Özel tasarım bir butik pasta

c) Cupcake kulesi

d) Makaron kulesi

e) Pasta da neymiş, şeker büfesi

Açıkçası artık maket pasta yerini farklı seçeneklere bıraktı. Herkesin maket olduğunu bildiği bir pastayı büyük bir ciddiyetle kesmenin biraz komik olduğunu itiraf etmeliyim. Düğünün konseptiyle uyumlu özel tasarım, butik bir pasta kesmek, sonrasında da davetli sayısına göre ayarlanmış dilim pastaları ikram etmek çok daha şık ve mantıklı geliyor kulağa.

düğün pastası

Yine butik bir pasta kesmek ve davetlilere pasta ikramı yapmak yerine enfes bir şeker büfesi hazırlamak da bir seçenek olabilir. Şeker büfesinin üzerinde makaronlar, cupcakeler, şekerlemeler, kurabiyeler çeşit çeşit atıştırmalıklar koyabilirsin.

Özellikle yazın evleneceksen pastanın transferi ve saklama koşulları gibi detayları göz önünde bulundurmanı öneririm.

Eğer davetlilerin arasında şeker hastası ya da çölyak hastası olacaksa onlar için de tatlı bir sürpriz yapıp hassasiyetlerine göre bir seçenek sunabilirsin.

Şehrindeki düğün pastacılarını, dilim fiyatları, özellikleri ve kampanyalarına göre şuradan inceleyebilir. İlgini çekenlerden davetli sayına ve taleplerine göre fiyat teklifi almayı unutma!

Yorum yap