Hayallerini Düğüne Yansıt

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:41 dakika

29.06.2020

Bu başlığa bayılacağını biliyorum. Çünkü şimdi hayallerini masaya yatırma zamanı! Nasıl bir gelin olmayı, hangi mekan da evlenmenin hayalini kuruyorsun? Yaz düğünü mü, kış düğünü mü yoksa “İlk ya da son fark etmez benim ki bahar düğünü olsun.” diyenlerden misin? Tüm bu soruların cevapları sen de saklı. Sen ne dilersen şimdi onları düğününe yansıtma zamanı!

Nasıl Bir Mekan Hayal Ediyorsun?

İlk başta yılın hangi mevsimi ve ayında evleneceğine karar vermelisin. Hayalinde ne var çimlerinin üzerinde özgürce dans edebileceğin bir düğün mü, muhteşem bir manzarası olan tarihi bir mekan mı? İlk olarak hayalinde hangi mekan olduğuna karar vermelisin!

Yaz düğünü yapmayı planlıyorsan kır düğünü mekanları harika bir seçenek olur ama ilkbahar gelini olmak istersen kır düğünü yerine yağmur riskine karşı kapalı alanı olan mekanları tercih etmen gerekir. Kulüp ve davet alanları gibi mekanlar daha uygun düşer.

hayallerini düğüne yansıt

Nasıl Bir Gelin Olmayı Hayal Ediyorsun?

İhtişamlı avizelerin altında dans eden, düğününde binlerce çiçeğin olduğu bir mekanda kabarık gelinlikli, uzun kuyruklu bir gelinlik mi, baştan aşağı dantel işlemelerden oluşan vintage görünümü verilen balık kesim bir gelinlik mi hayal ediyorsun?

Ünlü bir markanın gelinliğini mi yoksa sadece sana özel dikilen ve her ayrıntısında hayallerini yansıtan bir gelinlik mi hayal ediyorsun? Hangisini seçersen seç gelinliğinin mekanınla uyum sağlaması gerektiğini unutmadan hayal kur!

hayallerini düğüne yansıt

Hayallerini yansıtacak gelinlikçiyi araştırmaya ise şimdiden başla!

hayallerini düğüne yansıt

Hayalinde Yarattığın Bir Düğün Teması Var Mı?

Her düğünün bir teması mutlaka var. Neyi seviyor, ne sizin için özel ya da hayalinde nasıl bir düğün olmasını istiyorsan onu düğününe yansıt.

Düğün temasını hakkıyla yapabilmek için davetiyenden nikah şekerine, mekan süslemelerinden düğün pastana kadar tüm hazırlıklarının uyum içinde olması gerekir. Kabul edelim bunu tek başına yapman o kadar da kolay olmaz tabii ki. Yardım almaktan çekinme! Nişanlınla, arkadaşlarınla ve ailenle düğün teması hakkında konuş, fikirlerini al ama son kararı sen ver. Verdiğin kararı ile düğün organizasyon firması ile paylaş ve senin için neler hazırlayabileceklerini bekle! İşte fikirlerini isteyebileceğin düğün organizasyon firmaları.

Birçok fikir alsan bile daha fazlasına ihtiyacın varsa da birçok düğün temasını bir arada bulabileceğin makalemizi incelemelisin.

hayallerini düğüne yansıt

Nedimen Olmasını İstiyor Musun?

Arkadaşlarının düğünlerinde nedime belirlememeleri seni engellemesin. Sen düğününde nedimen olmasını istiyorsan mutlaka yapmalısın. Tamam belki yurtdışındaki gibi aynı renk ve aynı kıyafeti giyecek arkadaşlara sahip olmamış olabilirsin ama bu noktada yaratıcılığını konuştur. Sadece rengi belirleyerek diledikleri kıyafeti giymelerini sağlayabilir hem sen hem de arkadaşlarının mutlu olmasını sağlayabilirsin.

Yorum yap