• Min. Fiyat
    500-1.000 TL

Kemal Tanca Sivas Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Fiyat
500-1.000 TL
Özellikler
Hazır Model

Kemal Tanca Sivas Hakkında

1950 yılında sektöre kararlı adımlar ile hızlı bir giriş yaparak Kemal Tanca ismini bir markaya dönüştürdük. Aşka bağlı olduğumuz işimizi öyle büyük çabalar sarf ederek yaptık ki bugün adımızı taşıyan 130 mağazamız Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet göstermeye devam ediyor. Bugün burada bahsedeceğimiz mağazamız ise Kemal Tanca Sivas avm içerisinde, Primemall’un en gözde köşelerinden birinde bulunuyor. Okullar Bölgesi’nde yer alan alışveriş merkezine şehrin her bölgesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her türlü ayakkabı ve benzeri ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mağazamızda elbette gelinlere de hitap ediyoruz.

Rahatlığınıza önem veren biri misiniz yoksa estetik sizin için konfordan bile vazgeçebileceğiniz kadar değerli bir olgu mu? Bunlar bizim sadece küçük detaylar. Siz tercihinizi yaptıktan sonra kendinizi bize emanet edin. Eğer aklınızda daha önceden kararlaştırdığınız bir şeyler yoksa da endişe etmeyin sakın. Alanlarında uzman çalışanlarımız büyük bir yardımseverlik ve profesyonellik ile size bu konuda danışmanlık yapacaklardır. Tam istediğinizi bulana kadar gerekirse mağazamızdaki tüm ayakkabıları dahi denemekte özgürsünüz.

Günümüzde artık gelin ayakkabıları ve aksesuarları klasikleşmiş çizgiden çıkarak kendilerine daha özgür bir alan yarattılar. Siz de bu avantajdan yararlanarak dilediğiniz türde, renkte ve şekilde ayakkabıyı elbette ki seçebilirsiniz. Yüksek veya kısa topuk, açık veya kapalı, beyaz veya renkli ve hatta spor ayakkabı tarzında bile tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki hem gelinliğinize hem de tarzınıza uygun olmak kaydı ile beğeneceğiniz bir modeli seçmeniz son derece önemli. Üstelik dikkat etmeniz gereken hususlardan bir diğeri ise düğün mekânınızın zemini ve hava şartları. Düğünün gerçekleşeceği mevsime göre yazlık veya kışlık alternatiflerimizi mağazamızda bulabilirsiniz.

Eğer hem kaliteli hem de son derece şık bir ayakkabınız olsun istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Kemal Tanca Sivas iletişime geçmeniz için yandaki formu kullanmanızı bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gültepe Mh., Okullar Bölgesi., 53-Farabi Cd. No:20, 58080 Merkez/Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Kemal Tanca Sivas Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.