• Min. Fiyat
    500-1.000 TL

Gelince Ayakkabı Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
3 hafta
Minimum Fiyat
500-1.000 TL
Özellikler
Özel Yapım Hazır Model Kişiselleştirme İmkanı

Gelince Ayakkabı Hakkında

Düğün gününüzde planlanması gereken bütün önemli aşamaları planladınız. Sıra küçük detaylara mı geldi? Bu küçük detayların aslında çok büyük anlamlar ifade ettiğini, kusursuz ve eksiksiz görünmeniz bu aksesuarların mutlaka olması gerektiğini bilen bir işletmeyle en mutlu gününüze hazırlanmak ister misiniz? Gelince Tasarım Sivas’ta gelinin ihtiyacı olan tüm aksesuarları en iyi şekilde temin etmek için hazır.

“Siz hayal edin, biz tasarlayalım.” Sloganıyla çıktığımız bu yolda konuklarımıza isteklerini en doğru ve en hızlı şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken kalitemizden bir an olsun ödün vermiyoruz. Kurulduğumuz günden beri hep daha iyi hizmeti hedeflediğimizi, bunu da yaptıklarımızla gösterdiğimizi söyleyebiliriz. Peki sizlere ne gibi hizmetler sunuyoruz duymak ister misiniz? Hemen anlatalım.

Ürünlerimizi hazır model olarak sunabildiğimiz gibi isteğinize göre özel yapım olarak da sağlayabiliyoruz. Bu ürünleri kişiselleştirme imkânınız da bulunuyor. Gelin tacı ve gelin buketi olmak üzere birçok farklı ürün için bizi tercih edebilirsiniz.

Sizlere birçok kampanya ve fırsatlarımızdan söz etmek istiyoruz. Dönem dönem yaptığımız kampanyalar sayesinde belirli ürünleri çok uygun fiyatlara alabiliyor ve hem kaliteye hem de uygun fiyatlara aynı anda sahip oluyorsunuz.

Bizimle tanışmak ve ürünlerimizi yakından incelemek isterseniz, Sivas’ın merkezinde faaliyet gösterdiğimizi belirtelim. Birçok yerden kolay bir şekilde gelebiliyor, ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Hem özel araçlarınızı hem de toplu taşıma araçlarını işletmemize gelmek için kullanabilirsiniz. Araçlarınız için herhangi bir park sorunu yaşamayacağınızı da dipnot olarak belirtelim.

Konuklarımıza haftanın her günü hizmet verebiliyoruz. Sabah 9’da başlayan faaliyetlerimize akşam 9’a kadar devam ediyoruz. 12 saat süren kesintisiz hizmetimizle sizleri memnun edeceğimizden eminiz.

Tasarımlarımızı tercih etmek ve düğününüzde en önemli detaylarda imzamız olsun isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mehmetpasa Mah. Saraybosna cad. Sefa aptartmanı altı. no: 1 Sivas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.