• Min. Fiyat
    500-1.000 TL

Kemal Tanca Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Fiyat
500-1.000 TL
Özellikler
Hazır Model

Kemal Tanca Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden birinde muhteşem görünmenize imkân sağlayacak gelinliğinizi seçtiyseniz ve geriye sadece güzelliğinizi tamamlayacak aksesuarları seçmek kaldıysa Kemal Tanca olarak ihtiyaçlarınıza özel çözümlere üreterek yanınızda olmayı çok isteriz.

Peki Kemal Tanca’da hangi konularda yardımcınız oluyoruz?

Küçük ayrıntılarmış gibi görünse de düğün gününüzde şıklığınızı tamamlayan en önemli ayrıntı düğün aksesuarlarınız oluyor. Gelinliğinize uygun saç aksesuarları konusunda tecrübeli ekibimiz ile size danışmanlık yapmaktan sevinç duyuyoruz. İçinde olduğumuz dönemin modasını yansıtan, özenle hazırladığımız gelin taçlarımız hem modern hem de şık bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Daha klasik bir gelinlik istiyorsanız, gençlik hayallerinizi süsleyen duvak modellerimiz arasından tercihler yapabilirsiniz. Kemal Tanca Malatya Park’ta bunlar dışında incili, çiçekli, prenses gelin tacı, incili gelin tokası, gümüş gelin tacı ve vintage tarzı aksesuarlarımızı kullanarak görünümünüze hoş ve ışıltılı bir dokunuş yapabilirsiniz.

En güzel şekilde görünmenize yardımcı olacak diğer bir önemli nokta ise gelin buketiniz. Gelinliğinizle gerekli ahengi sağlayacak ve görünümünüze renk katacak gelin buketinizi titizlikle hazırlıyoruz. Hazırlık aşamasında düşüncelerinizi alıyor, istek ve beklentilerinize uygun olacak şekilde özel tasarımlar yapıyoruz. İsterseniz önceden hazırlanan düğün buketlerimizden tercihler yapabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerimize ek olarak, damat beyin ihtiyacı olacak kravat, papyon ve kuşak gibi aksesuarlara da Kemal Tanca kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Düşüncelerinize büyük önem veren ve her istediğinizi yerine getirmeye çalışan bir ekip ile çalışıyoruz. Bu sayede şubemize adım attığınız andan itibaren tüm isteklerinizin yerine getirilmesi sizi mutlu edecektir.

Hayatınızın en özel günlerinden birine Kemal Tanca’da hazırlanmak istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Kemal Tanca Malatya iletişim formunu doldurarak ücretsiz teklif al butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    İnönü Cad. No:1921 Malatya PArk AVM No:Z34 Yeşilyurt/Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Kemal Tanca Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.