• Min. Fiyat
    500 TL'den az

Berpaş Ayakkabı Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Fiyat
500 TL'den az
Özellikler
Özel Yapım Hazır Model Kişiselleştirme İmkanı

Berpaş Ayakkabı Hakkında

Mağazamızın kökleri Cumhuriyet’in ilk yıllarına dayanıyor. 1927’de babamız Hacı Mehmet bu sektöre çırak olarak başlamış. Daha sonra 5 metrekarelik bir dükkânda yemeni dikerek 1980 yılına kadar imalata devam etmiş. O yıldan sonra ise ikinci kuşak olarak bu mesleği biz devraldık. Perakende sektörüne geçiş yaparak ayakkabı alanında faaliyet gösteriyoruz.

Peki, Berpaş Ayakkabı olarak size neler sunduğumuzu merak ediyor musunuz?

Mağazamız geniş bir alana sahip olup şık ve modern bir şekilde dekore edildi. Tüm ayakkabı modellerine kolayca ulaşabileceğiniz bu mağazada sizi en iyi şekilde ağırlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Ayakkabılarımızı düzenli bir şekilde yerleştirip bakım ve temizliğini bizzat kendimiz üstleniyoruz. Özel tasarım ayakkabılara da bizim aracılığımız ile sahip olabilirsiniz. Uzun yıllardır ayakta kalmamızın nedeni ise işimizi kaliteli bir şekilde yapıyor olmamız. Güler yüzlü ve ilgili bir işletme olduğumuz için çok tercih edildiğimizi memnuniyetle belirtmek isteriz. Ayakkabılarımızı modayı takip ederek trendlere uygun bir şekilde yeniliyoruz. Düğününüzde rahat ve şık ayakkabı tercih etmek istediğinizi biliyoruz. Merak etmeyin bu iki özelliği de Berpaş Ayakkabı farkı ile sağlıyoruz. Hem gelin hem de damat ayakkabısı için size özel bir tasarım yapmak isteriz. Ayak ölçülerinizi alıp zevkinize göre bir ayakkabı tasarlayarak düğününüzde istediğiniz ayakkabıyı giymenize yardımcı oluyoruz. Dilerseniz de mağazamızda bulunan modellerden tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi de veriyoruz.

Hayalinizdeki ayakkabı modeline sahip olmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Berpaş Ayakkabı Malatya ile kolayca iletişim kurabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahat bir şekilde iletebilirsiniz. Ayrıca, mağazamızın adres bilgilerine de sayfa üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Nasuhi Cad. Büyük Baharatçı Yanı No:1 44100 Malatya/ Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Berpaş Ayakkabı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.