2014 Gelin Ayakkabıları Modası

Okuma Süresi: 1:26 DK

29.11.2018

2014 gelin ayakkabı modellerinin en güzellerini sizin için dört grupta topladık. Gelinlikler sadeleştikçe gelin aksesuarlarının öneminin arttığını bildiğimizden, bu senenin gelin ayakkabısı trendlerine çok daha dikkatli baktık. İşte sonuçlar:

2014 gelin ayakkabıları modası

Parıltılı Gelin Ayakkabıları

Metalik renklerdeki gelin ayakkabıları bu sene göz alacak. Makyajdan giyime, ojeden çantaya modanın her alanında öne çıkan parıltılar bu kez de gelin ayakkabılarının üzerinde. Diğer gelin aksesuarlarınızın rengine göre altın rengi, metalik gri, beyaz, hatta bakır renginde kullanabileceğiniz parıltılı gelin ayakkabıları modelleri için hemen tıklayın!Dantelli Gelin Ayakkabıları

Romantizmi, zerafeti ve nostaljisiyle vintage modası hükmünü bu sene de süreceğe benzer. Vintage akımına kapılacak gelinlere duyurulur; aradığınız gelin ayakkabısını dantel gelin ayakkabısı modelleri arasında bulacaksınız. Fırfırlar, danteller ve fiyonklarla süslenmiş böyle bir gelin ayakkabısını vintage gelinliklerle kullanabilir, yine dantelli bolarolarla ya da duvaklarla kombine edebilirsiniz.

2014 gelin ayakkabıları modası


Taşlı Gelin Ayakkabıları

2014 gelin ayakkabıları modası

Saç aksesuarlarınız, gelin kuşağınız ya da duvağınız taşlıysa, ayakkabılarınızı neden taşlı gelin ayakkabısı modellerinden seçmiyorsunuz? Düğün mekanınıza girerken, yürürken ve dans ederken ayaklarınızın gelinliğinizin etekleri arasından parlayan yıldızlar gibi görünmesi için sizin için seçtiğimiz taşlı gelin ayakkabısı modellerine mutlaka göz atın!Renkli Gelin Ayakkabıları

Gelinlikle birlikte kullanılan renkli gelin ayakkabıları son yılların en hızlı yükselen düğün trendleri arasında. Şans için mavi, aşk için pembe, tutku için kırmızı, umut için yeşil gelin ayakkabılarını kullanın. Bahsettiğimiz ayakkabıların gelinlikle nasıl görüneceğini gözünüzde tam olarak canlandıramadıysanız, renkli gelin ayakkabıları modelleri galerimize mutlaka göz atın!

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Peştemal Bornoz Ve Gelin Sabahlığı
%32 İNDİRİM
31 1
Peştemal Bornoz Ve Gelin Sabahlığı

Gelin Sabahlığı İsme Özel Fiyatı %32 İndirim!...

2014 gelin ayakkabıları modası


Şehrindeki En İyi Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

AYAKKABI VE AKSESUAR FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (3)

HH

Hande Hilmioğlu

13/10/2014

dantelli ayakkabılar yeterince şık !!


VH

Vafiye H.

13/10/2014

hande kesinlikle dantelli bende seninle aynı fikirdeyim bu dantelli ayakkabı mutheteşem


ES

Emine Sakallı

27/03/2016

dantelli gelin ayakkabı güzel bence