2014 Gelin Ayakkabıları Modası

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:51 dakika

29.06.2020

2014 gelin ayakkabı modellerinin en güzellerini sizin için dört grupta topladık. Gelinlikler sadeleştikçe gelin aksesuarlarının öneminin arttığını bildiğimizden, bu senenin gelin ayakkabısı trendlerine çok daha dikkatli baktık. İşte sonuçlar:

2014 gelin ayakkabıları modası

Parıltılı Gelin Ayakkabıları

Metalik renklerdeki gelin ayakkabıları bu sene göz alacak. Makyajdan giyime, ojeden çantaya modanın her alanında öne çıkan parıltılar bu kez de gelin ayakkabılarının üzerinde. Diğer gelin aksesuarlarınızın rengine göre altın rengi, metalik gri, beyaz, hatta bakır renginde kullanabileceğiniz parıltılı gelin ayakkabıları modelleri için hemen tıklayın!Dantelli Gelin Ayakkabıları

Romantizmi, zerafeti ve nostaljisiyle vintage modası hükmünü bu sene de süreceğe benzer. Vintage akımına kapılacak gelinlere duyurulur; aradığınız gelin ayakkabısını dantel gelin ayakkabısı modelleri arasında bulacaksınız. Fırfırlar, danteller ve fiyonklarla süslenmiş böyle bir gelin ayakkabısını vintage gelinliklerle kullanabilir, yine dantelli bolarolarla ya da duvaklarla kombine edebilirsiniz.

2014 gelin ayakkabıları modası


Taşlı Gelin Ayakkabıları

2014 gelin ayakkabıları modası

Saç aksesuarlarınız, gelin kuşağınız ya da duvağınız taşlıysa, ayakkabılarınızı neden taşlı gelin ayakkabısı modellerinden seçmiyorsunuz? Düğün mekanınıza girerken, yürürken ve dans ederken ayaklarınızın gelinliğinizin etekleri arasından parlayan yıldızlar gibi görünmesi için sizin için seçtiğimiz taşlı gelin ayakkabısı modellerine mutlaka göz atın!Renkli Gelin Ayakkabıları

Gelinlikle birlikte kullanılan renkli gelin ayakkabıları son yılların en hızlı yükselen düğün trendleri arasında. Şans için mavi, aşk için pembe, tutku için kırmızı, umut için yeşil gelin ayakkabılarını kullanın. Bahsettiğimiz ayakkabıların gelinlikle nasıl görüneceğini gözünüzde tam olarak canlandıramadıysanız, renkli gelin ayakkabıları modelleri galerimize mutlaka göz atın!

2014 gelin ayakkabıları modası


Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

ES

emine sakallı

Düğün Tarihi: 27.03.2016


dantelli gelin ayakkabı güzel bence


VH

vafiye h.

Düğün Tarihi: 13.10.2014


hande kesinlikle dantelli bende seninle aynı fikirdeyim bu dantelli ayakkabı mutheteşem


HH

hande hilmioğlu

Düğün Tarihi: 13.10.2014


dantelli ayakkabılar yeterince şık !!