2014 gelin ayakkabı modellerinin en güzellerini sizin için dört grupta topladık. Gelinlikler sadeleştikçe gelin aksesuarlarının öneminin arttığını bildiğimizden, bu senenin gelin ayakkabısı trendlerine çok daha dikkatli baktık. İşte sonuçlar:
ayakkk1 - 2014 gelin ayakkabıları modası

Parıltılı Gelin Ayakkabıları

Metalik renklerdeki gelin ayakkabıları bu sene göz alacak. Makyajdan giyime, ojeden çantaya modanın her alanında öne çıkan parıltılar bu kez de gelin ayakkabılarının üzerinde. Diğer gelin aksesuarlarınızın rengine göre altın rengi, metalik gri, beyaz, hatta bakır renginde kullanabileceğiniz parıltılı gelin ayakkabıları modelleri için hemen tıklayın!Dantelli Gelin Ayakkabıları

Romantizmi, zerafeti ve nostaljisiyle vintage modası hükmünü bu sene de süreceğe benzer. Vintage akımına kapılacak gelinlere duyurulur; aradığınız gelin ayakkabısını dantel gelin ayakkabısı modelleri arasında bulacaksınız. Fırfırlar, danteller ve fiyonklarla süslenmiş böyle bir gelin ayakkabısını vintage gelinliklerle kullanabilir, yine dantelli bolarolarla ya da duvaklarla kombine edebilirsiniz.

ayakkk2 - 2014 gelin ayakkabıları modası


Taşlı Gelin Ayakkabıları

ayakkk3 - 2014 gelin ayakkabıları modası

Saç aksesuarlarınız, gelin kuşağınız ya da duvağınız taşlıysa, ayakkabılarınızı neden taşlı gelin ayakkabısı modellerinden seçmiyorsunuz? Düğün mekanınıza girerken, yürürken ve dans ederken ayaklarınızın gelinliğinizin etekleri arasından parlayan yıldızlar gibi görünmesi için sizin için seçtiğimiz taşlı gelin ayakkabısı modellerine mutlaka göz atın!Renkli Gelin Ayakkabıları

Gelinlikle birlikte kullanılan renkli gelin ayakkabıları son yılların en hızlı yükselen düğün trendleri arasında. Şans için mavi, aşk için pembe, tutku için kırmızı, umut için yeşil gelin ayakkabılarını kullanın. Bahsettiğimiz ayakkabıların gelinlikle nasıl görüneceğini gözünüzde tam olarak canlandıramadıysanız, renkli gelin ayakkabıları modelleri galerimize mutlaka göz atın!

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

ayakkk4 - 2014 gelin ayakkabıları modası


Şehrindeki 145 Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (3)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

HH Hande Hilmioğlu

dantelli ayakkabılar yeterince şık !!

VH Vafiye H.

hande kesinlikle dantelli bende seninle aynı fikirdeyim bu dantelli ayakkabı mutheteşem

ES Emine Sakallı

dantelli gelin ayakkabı güzel bence