Beyaz Aksesuar

E-posta Gönder

Beyaz Aksesuar Hakkında

Etrafınıza bir bakın; her gittiğiniz düğün ya da nikahta benzer gelin çiçekleri, hep aynı saç modelleri, taçlar, ayakkabılar,süslemeler, her şey hep aynı. Farklı konsept fikirleri ve aksesuarlar bulabilmek o kadar zor ki. İşte Beyaz Aksesuar da bu farklılık arayışıyla ve sıradanlıktan kaçış çabasıyla doğdu. Burada her şey düğünler için, düğünlere özel. Her bir düğün ayrı bir tasarım öyküsü.

Beyaz Aksesuar’da, bir konsepti oluşturan tüm detayların birbirini kusursuz bir uyumla tamamlaması gerektiğine ve küçük sihirli bir dokunuşun, büyük güzellikler yaratacağına inanıyoruz. Hazırda bekleyen aksesuar alternatiflerini değil, tüm detaylar düşünülerek ahenk içinde, özenle yaratılan konsept ve aksesuar fikirlerini sunuyoruz.

Beyaz Aksesuar'da Neler Var?

Biz düğün konsepti ve gelin-damat aksesuarları üzerine çalışıyoruz. Düğününüze bambaşka renkler katacak fikirler, sizi en mükemmel şekilde tamamlayacak aksesuarlar üretiyoruz. Gelin çiçeğinden klasik araba kiralamasına, kişiye özel ayakkabı tasarımından eğlenceli kostümlere kadar her şeyi gelin ve damadın hayallerine özel olarak tasarlıyoruz. Bunların yanı sıra Beyaz Kadraj'a özel bir hizmet olarak sizi ve düğününüzü anlatan bambaşka düğün fotoğrafı konsept fikirleri üretiyoruz. Bütün olarak tüm fotoğraf konsepti üzerine çalışabileceğimiz gibi tek tek fotoğraf çekiminde kullanılacak aksesuarlar üzerine de çalışıyoruz.

www.facebook.com/BeyazAksesuar

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.