Zeynep Dilman Saç Aksesuar Tasarımı

Zeynep Dilman Saç Aksesuar Tasarımı


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Zeynep Dilman Saç Aksesuar Tasarımı sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

“zeynepdilman” saç aksesuarları tasarım atölyesi, gelinlerin en özel günlerine yakışır saç aksesuarları tasarlamak ve renkli tasarımlarla gelinlerin yanı sıra, düğün, nişan, özel davetlerde özel hissetmek isteyen herkese elegan alternatifler sunmak üzere 2010 yılında kurulmuştur.

zeynepdilman aksesuarlarının tamamı, Paris ve Barselona'dan özel olarak getirilen kaliteli malzemelerle, tül, tüy, gren ve Swarovski taşlar kullanılarak elde yapılmaktadır. Her tasarım kendine özgüdür ve tüm tasarımlar atölyemiz tarafından yapılmaktadır.
Kurulduğu günden itibaren büyük ilgiyle karşılanan zeynepdilman saç aksesuarları, 2011 yılından itibaren Beymen Nişantaşı Bridal, Akmerkez ve İstinyepark Mağazalarında ve Atölye-Mariposa Teşvikiye'de satılmaktadır.

Atölyemizle iletişime geçerek dilerseniz hazır modeller arasından seçiminizi yapabilir, dilerseniz yalnızca size özgü bir tasarım hazırlamamızı isteyebilirsiniz.

Özel siparişleriniz için bizi arayarak randevu almanız yeterlidir! İletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
Saç aksesuarlarının fiyatları, 150 TL‘den başlamaktadır, kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Zeynep Dilman Adres Erenköy
Kadıköy,
Evleneceklere Destek Hareketi
Zeynep Dilman Saç Aksesuar Tasarımı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Zeynep Dilman Saç Aksesuar Tasarımı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap