Adım Adım Hakkında

Adım Adım mağazalarında temel prensip; Sezonun en yeni modelleri, en iyi fiyata ve ilk önce mağazalarımızda müşterilerimize sunmaktır.
Adım Adım 1989 yılında Denizli'de 20 metre kare mağaza ile perakende sektörüne başlamıştır.

Şu an Denizli, Uşak ve Isparta da olmak üzere toplam altı mağazamız bulunmaktadır. Denizli merkezdeki mağazamız 2000 metre kare olup bölgenin en büyüğüdür. Toplam alışveriş alanımız şuan 3300 metrekaredir.
Mağazalarımızda birçok ulusal ve uluslarası markaların satışı yapılmaktadır.

Adım Adım mağazalarında temel prensip; Sezonun en yeni modelleri, en iyi fiyata ve ilk önce mağazalarımızda müşterilerimize sunmaktır.

İnternetteki bir çok firma bir depo tutup e-ticaret yapmakta. Biz ise altı mağaza ve binlerce ürün çeşitliliği ile müşterilerimize sorunsuz ve mutlu bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz. Yani biz sanal değil gerçek bir mağazacıyız. Bunu şunun için özellikle belirtiyoruz; maalesef e- ticaret mağazacılığında yaşanmış çok kötü örnekler var ve bu firmaların hiç birinin mağazası yok sanal mağazalar.

Müşterilerimiz siteye her girdiklerinde yepyeni ürünlerle karşılaşacaklardır. Bu ürünlerin bir çoğunu mağazalarda bulamayacaklar. Bulsalar bile fiyatları çok farklı olacaktır.

Sizlere 25 yıllık mağazacılık birikimimizle en iyi şekilde hizmet vermek istiyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Saraylar Mahallesi Enver Paşa caddesi No :2, 20200 Denizli

  • Haritadaki Konumu

    Adım Adım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.