Sezer Rent a Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Değişiyor
  • Araç Türleri Lüks araç

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

2007 yılından bu yana Sezer Rent a Car olarak Sivas’ta faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız günden bugüne kaliteyi ilke edindik be güveni iş prensibimizin en üst noktasına yerleştirerek müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kısa zamanda Sivas’ta tercih edilen araç kiralama firmaları arasında yerimizi aldık. 100’den fazla sayıda araçlarımızla insanların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmenin gurunu yapıyoruz.

Her tarza hitap eden minibüs, midibüs, otobüs, binek araç çeşitlerimiz bulunuyor ve ihtiyaçlarınıza hemen cevap verebiliyoruz. Sizin güvenliğinizi ve memnuniyetinizi he zaman önemsiyor, otomotiv sektöründe önde gelen markaların araçlarını tercih ediyoruz. Hizmetlerimiz arasında özel eğitimli şoförlerle vip taşımacılık, şoförlü seyahatte bulunuyor. Böylece özel organizasyonlarınızda sizi yormuyor gün boyu hizmet verebiliyoruz.

Güven bizim için çok önemlidir. Bu nedenle araçlarımızın tamamında rent a car kaskosu ile güvence altına alınmıştır. Ayrıca araçlarımız mini hasar kaskosu ve tam donanımlı araçları ile ayrıcalıklı hâle getirilmiştir.

Araç teslimatımız nasıl mı yapılıyor? Hemen bahsedelim Seçtiğiniz aracı teslim etmeden önce son kontrolleri muhakkak yapıyoruz. Araçlarımızın bakımı yapıldığından dolayı şehir içi kullanımında ya da uzun yolculuklarınızda sorun yaşamamanızı sağlıyoruz. Beklenmedik herhangi bir sorun çıkması durumunda araçta değişiklik yapıyoruz. Bulunduğunuz lokasyona teslim edeceğiniz aracımızla birlikte geliyor, sizi mağdur durumda bırakmıyoruz.

Düğün arabanız konusunda seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Kiralayacağınız araçla beli bir balayı turuna çıkmak ve konforlu bir şekilde tatil yapmak istersiniz. Sezer Rent a Car Sivas olarak güvenliğiniz için her şeyi düşündük ve tam donanımlı her tarza hitap eden araç modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek için, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Murat Bey

  • Adres: Ahmet Yesevi Cad. Nur Apt. Altı / SİVAS

Sezer Rent a Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!