Siv Car Rental

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Siv Car Rental Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Siv Car Rental Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Siv Car Rental Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi, Süsleme hizmeti, Davetli taşıma hizmeti

Siv Car Rental Sıkça Sorulan Sorular

 • Araç Türleri

  Binek araç, Jeep, Klasik araba, Lüks araç, Spor araba, VIP araç, Alternatif araç

Siv Car Rental Hakkında

2000’li yılların başında hizmete açılan Siv Car Rental olarak her geçen gün desteğiniz ile daha da büyüyor, araç kiralama hizmeti için dürüst çalışma ilkelerini benimsiyoruz. İlkelerimiz ve politikalarımızdan ödün vermeksizin Sivas düğün arabası kiralama faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Evlenecek olan çiftlerimiz için de gelin arabası kiralama hizmeti sunuyoruz.

Eğer sunduğumuz hizmetleri merak ediyorsanız, size bu konuda ayrıntılı bir şekilde bilgi vermek istiyoruz;

Geniş bir araç park kapasitemiz olduğu için dilediğiniz aracı temin edebilirsiniz. Sizin memnuniyetinizi her zaman en ön plana koyduk ve bu şekilde yol izledik. VIP araçlarımız ve şoförleri ile konforlu bir kiralama süreci geçirmenizi istiyoruz. Siv Car Rental olarak oto, flo ve ticari kiralama üzerine çalışmalarımızı epey yoğunlaştırarak bu konu hakkında iyi bir konuma geldiğimizi düşünüyoruz. Gelin arabanız için farklı büyüklükte ve çeşitte araçlarımızdan tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Tercih ederseniz doğal çiçek ya da farklı aksesuarlar kullanarak gelin arabanızı size özel bir konseptle süsleyebiliriz. Ayrıca düğününüze şehir dışından gelecek konuklarınız için de minibüs veya VIP araçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kalitenin ulaşılması gereken bir hedeften çok süreklilik ve gelişme göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanıyoruz. Bu düşünce çerçevesinde her zaman sizi önceliğimize koyuyor, isteklerinizin yerine gelmesini sağlıyoruz.

Sivas’ta kiralık gelin arabası arayışı içerisindeyseniz, özel günlerinizi riske atmadan bizimle iletişime geçin. Bize ulaşmanız için çok basit bir yöntem söylemek istiyoruz. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Sivas rent car firmaları arasında önde gelen firmamız Siv Car Rental ile rahatça iletişime geçebilir, kiralamak istediğiniz araçta aradığınız özellikleri ve aklınızdaki soruları bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

İş birliğimizin gerçekleşmesini diliyor ve sizi çok geçmeden bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Örtülüpınar Mah., Arap Evliya Cad., Anadolu Apartmanı Altı Sivas/ Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Siv Car Rental Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.