Arı Rent A Car

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Arı Rent A Car Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Arı Rent A Car Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Arı Rent A Car Özellikler

 • Özellikler

  Şehir dışına araç gönderimi

Arı Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Değişiyor


 • Araç Türleri

  Binek araç, Jeep, Spor araba

Arı Rent A Car Hakkında

Gelin arabanızı belirlediniz mi? Son dakika sürprizleriyle karşılaşmamak için Arı Rent A Car ailesiyle tanışmalısınız! Güler yüzlü hizmet ve kalitenin adresi olan firmamız, sektörde öncü markalar arasında yer alıyor… İşimizde en iyisi olmak ve bizi tercih ettiğinizde size layık olmak için daima müşteri memnuniyeti diyor ve her bütçe uygun filolarla hizmetinizde oluyoruz. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için bizimle çalışmanızın avantajlarına ve araçlarımızla ilgili önemli detaylara değinelim:

Öncelikle birlikte araç seçmeliyiz. Herhangi bir araç değil! Gelin arabanız olmasını istediğiniz araç… Hayallerinizi gerçekleştirmek için çıktığınız bu yolculukta, güvenli olmanızı sağlayacak ve süslemeler sonucunda şık bir görüntü yaratacak bir model. Güvenlik konusunda aklınızda en küçük bir endişeye mahal vermemek için düzenli bakımları yapılan, servis destekli arabalar kullanıyoruz. Elbette ruhsatı teslim almadan önce siz de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca imzalayacağınız sözleşmeyle her konuda güvence altına alındığınızı da bilmelisiniz!

Yol tutuşu, kullanım kolaylığı ve konfor standartlarına uygun da olmalı arabanız. Bunun için otomatik veya düz vites bir araç seçebilirsiniz. Dizel araçlarımızı, marka ve modellerine göre farklılık gösteren fiyatlarla sunuluyor. Bütçenize göre kararınızı verdiğinizde kaç günlük kiralamak istediğinizi de hesaplamalıyız. Çünkü balayına arabanızla gitmek isteyebilirsiniz. Yolculuğunuzda teslim etme tarihi kaygısı yaşamadan, keyifli zaman geçirmenizi istiyoruz. 1 ila 3 gün arası kiralama şansınız olduğu gibi 1 aydan fazla süre de araç kiralayabilirsiniz.

Arabalarımızı incelediğinizde en doğru kararı vereceksiniz! Yarı yolda kalmayacağınızdan emin olarak düğün ve balayı yolculuğuna çıkmanız için Arı Rent A Car Sivas ekibi yanınızda! Üstelik hızlı rezervasyon, araç teslim kolaylığı ve 7 gün 24 saat destekte veriyoruz…

Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan Arı Rent A Car formuna bilgilerinizi doldurarak bizimle irtibat sağlamak.

İletişim

 • Adres:

  Demircilerardı Atatürk Bulvarı No: 55 Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Arı Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.